Celebrity

22. října 2021 04:55

Žaneta Dernerová

Jedinečná drag queen napsala tučný hit! Miss Petty dokáže být pěkná poběhlice

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (8) - upoutávka

Tohle jsme v talentové soutěži ještě neviděli! Nepřehlédnutelná drag queen Miss Petty se naprosto odváže a diváci i porota nestačí zírat. Navíc vystoupí se svou vlastní písní, která aspiruje na to být obrovským hitem. Podívejte se v exkluzivních ukázkách nejen na část jejího fascinujícího čísla, ale i složitou cestu k přijetí sebe sama.

Make-up artist David předvede v talentové soutěži jako Miss Petty neskutečnou show. Kdo by si myslel, že se jedná o klasické travesti vystoupení, šlápnul by pěkně vedle. Tenhle jedinečný chlapík si totiž píseň složil sám a žádnou slavnou zpěvačku nenapodobuje. Miss Petty je jeho alter ego.

„Miss Petty umí být někdy docela zlá,“ přiznává David jednu z charakteristik svého alter ega. „Takzvaně čubka?“ ptá se otevřeně porotce Jakub Prachař. „Trošku,“ souhlasí s tímto označením výrazná drag queen a hned vysvětluje. „To proto, že David je strašně hodný, takže někdy ta čubka potřebuje svůj prostor,“ uvádí na pravou míru David.

Na žádost Jakuba Prachaře také vysvětlí rozdíl mezi drag queen a běžným travesti show.

„Přijel jsem, abych ukázal svoji hudbu, ukázal svoje umění a ukázal lidem, že můžete být krásná královna, ať jste v jakémkoliv těle,“ představuje svoje pohnutky k přihlášení do talentové soutěže šestadvacetiletý David, který při líčení v zákulisí přiznává, že ho baví hledat pomezí mezi totálním klaunem a totální královnou. Jeho výrazný make-up totiž opravdu nepřehlédnete.

Přijmout sám sebe nebylo pro Davida vůbec snadné

Prostřednictvím své hudby se snaží předávat pozitivní zprávy o tom, že je super, když jste sami sebou. Než se ale Pražák David k této harmonii a spokojenosti dopracoval, byla to trnitá cesta. „Na střední jsem se strašně snažil schovat, kdo jsem. Až časem se to změnilo, když jsem přijal to, kdo jsem, a rozhodl se z toho udělat svou přednost,“ vypráví svou zkušenost.

I pro okolí bylo zprvu složité se s tím vyrovnat. „Pamatuju si, jak jsem jednou přišel opilý domů a rozbrečel jsem se na schodech, protože jsem byl hrozně nešťastný, že mě ostatní nepřijímají. Když jsem se ráno probudil s kocovinou, mamka vedle mě seděla na posteli a řekla mi, že se mi omlouvá za to, že mě ze začátku nepřijala,“ vzpomíná David na moment, kdy si s maminkou vše vyříkali a ujasnili. Od té doby ho doma naprosto podporují.

Miss Petty oslnila a napsala skutečný hit

Ačkoliv Miss Petty ohromí svou vlastní tvorbou, naživo ji zpívat neuvidíme. Sympatický David to vysvětluje tím, že jelikož si dal práci se svou image, aby vypadal co nejkrásněji, a hodlá i tančit, během vystoupení bude pouze takzvaně lipsingovat, jinak řečeno zpívat na playback.

Jakub Prachař je přesvědčen, že je škoda, že famózní David nezpíval osobně. Tvrdí, že kdyby přišel s touto image, tvářil se jako čubka a zazpíval svůj senzační song, naprosto by to stačilo k perfektnímu vystoupení a nemusel by se ani hnout.

Nic to ale nemělní na tom, že jeho „tučná“ píseň si získala sympatie všech. Dokonce i kritický Jaro Slávik uznal, že David napsal obrovský hit. Ač není cílová skupina, na Spotify by si to prý pouštěl. Vy se na celé představení fantastické Miss Petty můžete těšit v show Česko Slovensko má talent v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.