Celebrity

20. října 2021 05:45

Žaneta Dernerová

Tenhle chlapík si umí posunout srdce pod hrudní kost. Zemřete, varují ho lékaři

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (8) - upoutávka

Není mág, a přesto dělá věci, které kouzla připomínají. Jsou totiž kolikrát za hranicí lidského chápání. Tento jogín z Las Vegas si dokáže do pusy strčit tři meče najednou, zatluče je do sebe pánví a na závěr je s pomocí závaží ze sebe vyhodí jakoby nic. A to není vše! Houpe se zavěšený jen svých očích nebo je schopen si srdce viditelně posunout pod hrudní kost.

Andrew Stanton zaujme ještě v zákulisí moderátory soutěže Jasminu Alagič a Davida Gránského svým nevšedním vzhledem a dírou v uchu. Kdyby se David neostýchal, mohl by mu jí prostrčit malíček. I zbytek vizáže ale napovídá, že tento chlapík rozhodně není ledajaký. Přišel bos, polovinu hlavy má oholenou, zatímco na druhé půlce nosí dlouhé vlasy svázané v copu a spletené má i notně dlouhé vousy.

Porotě tento muž z amerického Las Vegas prozradí, že si bude do krku strkat meče, dělat s nimi různé nebezpečné věci a na závěr se pověsí. „Pověsí, nebo oběsí?“ ujišťuje se Marta Jandová u Jara Slávika, zda mu dobře rozuměla. „Doslova povídal, že se oběsí,“ potvrdí jí Jaro, který už si snad preventivně zakrývá oči.

Americký jogín Andrew si do pusy zatluče tři meče najednou

A má dobrý důvod. Andrew si do pusy během vystoupení strčí ne jeden, ale hned tři meče najednou. Jako by toho nebylo málo, aby je měl ve svém těle skutečně do nejhlouběji, použije navíc pánvičku, kterou si meče do sebe zatlouká víc a víc. Dámská část poroty zděšeně křičí, pánové přivírají oči a raději se dívají jinam. „To je blázen,“ komentuje počínání Andrewa Jakub Prachař.

Unikátní Andrew vysvětlil, že po většinu svého života prožíval bolest a strach. Narodil se totiž s dětskou artritidou a trpěl bolestí kloubů. Jeho maminka ho proto učila, jak správně dýchat a meditovat, aby nemusel brát léky. Díky tomu se Andrew začal věnovat nejenom józe, ale i různým druhům meditace a kontroly svého těla.

Moderní fakír si dokáže posunout srdce pod hrudní kost

Tuto schopnost vyšperkoval natolik, že umí něco naprosto neskutečného a zcela ojedinělého. Dokáže pomocí hlubokého dýchání posunout své srdce pod hrudní kost a otočit ho tak, že je pouhým okem viditelné, jak mu bije na zcela jiném místě, než má.

„Je to nebezpečné?“ ptá se Marta Jandová, kterou si tento moderní fakír pozval na pódium jako svou asistentku. „Ano, doktoři mi řekli, že když to budu dělat moc rychle, natrhnu si žíly a dopadne to špatně,“ přizná Andrew a v ledovém klidu pokračuje ve vystoupení, které je absolutně mimo lidské chápání. Celé si ho můžete pustit v archivu na iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.