Celebrity

13. října 2021 05:00

Žaneta Dernerová

Skutečný mentalista přinutil Jasminu Alagič dělat divné věci

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (7) - upoutávka

Mentalista není jen hlavní hrdina oblíbeného amerického seriálu. Že skutečně existují lidé, kteří dokážou číst myšlenky, ovládat volbu diváka nebo ovládat mysl, nám dokáže sympatický Pražák Jakub, který v talentové soutěži ohromí svými schopnostmi. Jasmina Alagič dělá a cítí přesně to, co jí český mentalista vnukne. Podívejte se v ukázce.

Ač tomu někdo nemusí být nakloněn a na nehmatatelnou energii, kterou lze využít při kinezi nebo ovládání mysli, nevěří, Jakub Hodan je přesvědčivým důkazem, že něco takového opravdu existuje. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila jak porotkyně talentové show Diana Mórová, tak moderátorka Jasmina Alagič, kterou mentalista ovládal jako loutku.

Třicetiletý Jakub se ještě před tím, než začal s mentalismem, dlouhou dobu věnoval kung-fu. Právě tam začal cvičit s energií. To se postupem času přetavilo do kouzlení a mentalismu, kterému se věnuje nyní. Jak sám říká, jedná se v podstatě o psychokinetiku, při níž dokáže hýbat s předměty ať už živými, či neživými pouze za pomocí energie.

Jakub Hodan žije svůj vysněný život

Charismatickému sympaťákovi z Prahy by mohl nejeden člověk závidět. Podle svých slov totiž žije ideální život, který si vysnil. Jak se zdá, je to skutečný přeborník v úspěšném přání si, neboť i jeho přítelkyně je prý výsledkem jeho silné vizualizace a snu.

Svou schopnost vytvářet a pracovat s energií ale nevyužívá pouze na pódiu k údivu a pobavení diváků. Během dne pracuje jako asistent pro tělesně postižené, kde svůj dar využívá naprosto dokonale. Tím si vyslouží okamžitý respekt Jara Slávika, který mu začne ihned tleskat. „Lidí jako vás je málo a jsou vzácnější než celý tento showbyznys,“ vysekne mu poklonu Jaro.

Své specifické vystoupení začne Jakub krátkým úvodem, v němž vysvětluje, že vše, co nás obklopuje a co kolem sebe vidíme, je v podstatě jen energie. Svou teorii a schopnosti začne demonstrovat nejprve na porotkyni Dianě Mórové, kterou poprosí, aby uchopila mezi prsty svou propisku. Když ji Jakub silou své energie přinutí spadnout, aniž by se tužky nebo Diany dotkl, všichni jen fascinovaně zírají.

Český mentalista přinutí Jasminu Alagič cítit to, co chce on

V další části svého představení vyzve moderátory soutěže Jasminu Alagič a Davida Gránského, aby byli jeho asistenty. Jasmině nasadí na obličej masku, přes niž není vidět. Je totiž důležité, aby Jasmina dělala ty věci, které ucítí, nikoliv uvidí. „Já odpadnu, já těmto věcem věřím,“ svěří se nervózně manželka rappera Rytmuse, která odtajnila, že od fanoušků dostává fotky přirození a už roky nepije alkohol.

Jakub pak v Jasmině například vyvolá pocit, že cítí vůni růže nebo jeho dotek, ačkoliv celý sál viděl, že ruku k ní pouze přiblížil, ale nesáhl na ni. Co všechno Jasmina vlivem Jakubovy energie dělala, se podívejte v následujícím videu.

Na celé vystoupení mentalisty Jakuba se podívejte v archivu na iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.