zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Skutečný mentalista přinutil Jasminu Alagič dělat divné věci

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná, foto FTV Prima , Vydáno: 13.10.2021
Mentalista není jen hlavní hrdina oblíbeného amerického seriálu. Že skutečně existují lidé, kteří dokážou číst myšlenky, ovládat volbu diváka nebo ovládat mysl, nám dokáže sympatický Pražák Jakub, který v talentové soutěži ohromí svými schopnostmi. Jasmina Alagič dělá a cítí přesně to, co jí český mentalista vnukne. Podívejte se v ukázce.

reklama

Ač tomu někdo nemusí být nakloněn a na nehmatatelnou energii, kterou lze využít při kinezi nebo ovládání mysli, nevěří, Jakub Hodan je přesvědčivým důkazem, že něco takového opravdu existuje. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila jak porotkyně talentové show Diana Mórová, tak moderátorka Jasmina Alagič, kterou mentalista ovládal jako loutku.

Třicetiletý Jakub se ještě před tím, než začal s mentalismem, dlouhou dobu věnoval kung-fu. Právě tam začal cvičit s energií. To se postupem času přetavilo do kouzlení a mentalismu, kterému se věnuje nyní. Jak sám říká, jedná se v podstatě o psychokinetiku, při níž dokáže hýbat s předměty ať už živými, či neživými pouze za pomocí energie.

Jakub Hodan žije svůj vysněný život 

Charismatickému sympaťákovi z Prahy by mohl nejeden člověk závidět. Podle svých slov totiž žije ideální život, který si vysnil. Jak se zdá, je to skutečný přeborník v úspěšném přání si, neboť i jeho přítelkyně je prý výsledkem jeho silné vizualizace a snu.

Česko Slovensko má talent IX - Jakub Hodan.
Autor: FTV Prima Česko Slovensko má talent IX - Jakub Hodan.

Svou schopnost vytvářet a pracovat s energií ale nevyužívá pouze na pódiu k údivu a pobavení diváků. Během dne pracuje jako asistent pro tělesně postižené, kde svůj dar využívá naprosto dokonale. Tím si vyslouží okamžitý respekt Jara Slávika, který mu začne ihned tleskat. „Lidí jako vás je málo a jsou vzácnější než celý tento showbyznys,“ vysekne mu poklonu Jaro.

Česko Slovensko má talent IX - Martina Medviďová.

Diana Mórová vysekla poklonu ženě s roztroušenou sklerózou: Lidé by se před vámi měli sklánět

Své specifické vystoupení začne Jakub krátkým úvodem, v němž vysvětluje, že vše, co nás obklopuje a co kolem sebe vidíme, je v podstatě jen energie. Svou teorii a schopnosti začne demonstrovat nejprve na porotkyni Dianě Mórové, kterou poprosí, aby uchopila mezi prsty svou propisku. Když ji Jakub silou své energie přinutí spadnout, aniž by se tužky nebo Diany dotkl, všichni jen fascinovaně zírají.

Český mentalista přinutí Jasminu Alagič cítit to, co chce on 

V další části svého představení vyzve moderátory soutěže Jasminu Alagič a Davida Gránského, aby byli jeho asistenty. Jasmině nasadí na obličej masku, přes niž není vidět. Je totiž důležité, aby Jasmina dělala ty věci, které ucítí, nikoliv uvidí. „Já odpadnu, já těmto věcem věřím,“ svěří se nervózně manželka rappera Rytmuse, která odtajnila, že od fanoušků dostává fotky přirození a už roky nepije alkohol.

Jasmina pak zvedá ruce v domnění, že se jí Jakub skutečně dotýká.
Autor: FTV Prima Jasmina pak zvedá ruce v domnění, že se jí Jakub skutečně dotýká.

Jakub pak v Jasmině například vyvolá pocit, že cítí vůni růže nebo jeho dotek, ačkoliv celý sál viděl, že ruku k ní pouze přiblížil, ale nesáhl na ni. Co všechno Jasmina vlivem Jakubovy energie dělala, se podívejte v následujícím videu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (6) – Jakub Hodan

Na celé vystoupení mentalisty Jakuba se podívejte v archivu na iPrima.cz.

Moderátorka Jasmina Alagič.

Jasmina Alagič: Od fanoušků dostává fotky přirození, alkohol už roky nepije, jinak tančí na stole

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Česko Slovensko má talent , Česko Slovensko má talent 2021 , Jasmina Alagič , David Gránský , Diana Mórová , Jaro Slávik , mentalista , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama