Celebrity

2. listopadu 2021 05:56

Žaneta Dernerová

Fantastická barmanská show v talentové soutěži. Chtěli byste drink od těchto fešáků?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (9) – Flair Duo

I když by při pohledu na tyto sexy krasavce mohlo někoho napadnout, že předvedou nějaké skvělé artistické číslo, není tomu tak. Tito mladíci se zprvu sice tváří, že budou hrát na piano, ale vzápětí všem vyrazí dech nejlepším barmanským vystoupením, jaké jsme tu kdy v talentové show měli.

Když na pódium talentové soutěže přijdou dva fešní muži, rozhovoru se samozřejmě rády ujmou porotkyně Diana Mórová a Marta Jandová. Chlapíci z Plzně tvrdí, že našli na půdě piano z roku 1842 a předvedou na něm speciální show.

Herce Jakuba Prachaře ale zaujme zcela jiná informace – jeden z charismatických mužů má totiž menší firmu, která se věnuje závlahovým systémům. Jakub chce této konexe hned využít, neboť na příští rok plánuje dělat zahradu a prosí proto o jeho telefonní číslo.

Jaro Slávik je ale natěšený na jejich vystoupení s pianem, protože v 19. století se vyráběla piana s vídeňským a anglickým laděním a je moc zvědavý, jaké piano páni našli. Snad nebude moc zklamaný, když to zprvu sice vypadá, že hrají dvouruč, ale záhy se ukáže, že hra nebude onou show, kterou přišli do talentové soutěže ukázat.

Sexy mladíci předvedou tu nejlepší barmanskou show

Piano je totiž speciálně upravené jako barový pult. Takže chvíli po úvodním klamání rozjedou mladíci skvělou zábavu s barmanskými triky. Začnou tvořit drinky nejen pro porotu, ale i moderátory, a v závěru se dočkáme dokonce i ohnivé show.

„Tak já tu závlahu ruším, to by byla škoda. Stavte se až večer,“ směje se Jakub Prachař. Jejich vystoupení okomentuje slovy Jara Slávika: „Nejlepší barmanské vystoupení letos i vůbec,“ říká Jakub s tím, že nemůže tvrdit, zda i v dějinách vesmíru, ale v dějinách této soutěže určitě.

Na mladíky si ale jen tak nepřijde: „A já si myslím, že vím, proč to říkáte. Vy byste si určitě dali tyhle drinky,“ ukazuje šikovný barman na piano, kde stojí čtyři plné skleničky. Jakub jim dá za pravdu, že by se určitě nezdráhal ochutnat, takže si porotci připijí na talent. Nejen na barmanské vystoupení se podívejte v archivu na iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.