Celebrity

29. října 2021 05:45

Žaneta Dernerová

Našla si Diana Mórová v talentové soutěži nového přítele? Z tohohle krasavce šla do kolen

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (9) - upoutávka

Takhle rozpálenou jsme ji ještě neviděli! Slovenská herečka Diana Mórová má díky porotcování v talentové show možnost vidět nespočet mladých urostlých můžu. Jen málokterý ji ale oslnil tak jako sexy akrobat, ze kterého byla totálně paf a jehož se dokonce nebála zeptat, zda je svobodný. Bude z toho něco víc?

Dvaatřicetiletý Ukrajinec Oleg žijící ve Španělsku vypadá jako by do talentové soutěže přišel rovnou z přehlídkového mola nebo z focení pro prestižní světovou značku. Jeho tmavé kudrnaté vlasy, pomněnkově modré oči a zářivý úsměv dělají z akrobata, který vystupuje na létající tyči, prototyp dívčího idolu. To se během pár sekund potvrdí u reakcí poroty.

Jakmile vstoupí Oleg na pódium, porotkyně Diana Mórová jen zalapá po dechu. Rozzáří se jako sluníčko, začne si upravovat vlasy a pusu má od ucha k uchu. „Nechceš jít na pauzu?“ začne vyhánět kolegu Jakuba Prachaře, který sedí na židli vedle ní.

Jakub Prachař nechápe, kde vzal Oleg svůj sixpack

„Zeptej se ho, co to má na břichu,“ žádá Jakub hudebního producenta Jara Slávika, který začne na Olega mluvit španělsky. Jakub tím naráží na dokonalou postavu Olega, který se může pyšnit skutečným pekáčem buchet a je chodící reklamou na takzvaný sixpack.

Urostlý akrobat, ze kterého nemůže Diana spustit oči, se porotě svěří, že měl před rokem nehodu. „Během zkoušky na jedno vystoupení ve Švýcarsku došlo k technické chybě a spadl jsem ze šesti metrů,“ vypráví krásný Oleg s tím, že pokaždé, když se při šplhání na tyči dostane do onoho bodu, ze kterého spadnul, vzpomene si na ten osudný den. „Nemůžu to dostat z hlavy ven,“ přiznává.

„Já si myslím, že spadnul na břicho na nějakou mříž a udělalo mu to tady to zranění,“ předvádí Jakub Prachař domnělé poraněné místo a pořád si stojí na svém, že jinak si nedokáže jeho vypracované břišní svaly vysvětlit.

Diana Mórová je z modrookého fešáka úplně rozpálená

Diana se po chvíli osmělí a jde rovnou na věc, když se Olega zeptá: „Jste svobodný?“ Ten trochu v rozpacích s úsměvem odpoví, že je, načež se rozhicovaná Diana začne ovívat svými deskami. To ještě netuší, že jí okouzlující fešák její dotaz vrátí. „A vy?“ nebojí se toho Oleg, čímž Dianu už totálně dostane. „Už pět let,“ hlásí hned za ni Prachař.

Marta Jandová je Olegem očividně také ohromena, neboť se ptá, jestli náhodu nespadl na záda, protože v tom případě by je chtěla vidět. O nějakou kontrolu jí samozřejmě nejde a naráží na zcela něco jiného. Charismatický Ukrajinec ji ale ubezpečí, že se nemusí bát, že svou rozepnutou košili během vystoupení svlékne.

Ke vzdušné akrobacii se Oleg dostal naprosto neplánovaně. „Před pěti lety jsem náhodou šel s přítelkyní na pole dance, jen tak ze srandy, ale zalíbilo se mi to. Zkoušel jsem tam dělat nějaké prvky ve vzduchu a dělám to dodnes.“

Vzápětí předvede na létající tyči naprosto jedinečné vystoupení, během kterého je už všem jasné, čím získal svou perfektní postavu. Nad některými jeho kousky se až tají dech. Rozdýchají dámy, až si Oleg sundá košili? A jak ho ohodnotí? Nabídne mu snad Diana, že ji může pozvat na rande? Sledujte další díl talentové show Česko Slovensko má talent v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.