zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vedle koho byste se chtěli ráno probudit? Nejvíce boduje Jaro Slávik a Jakub Prachař

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná , Vydáno: 28.10.2021
Asi každý máme svého idola, vedle něhož se toužíme ráno probudit. Ať už se jedná o modely či modelky, světoznámé pěvecké star nebo hollywoodské hvězdy. Vybrali byste si ale jednoho z porotců talentové show? Kdo by u vás zvítězil na plné čáře? Podívejte se ve videu, zda souhlasíte s názory soutěžících.

reklama

Mariana Prachařová, díky které máme jedinečnou příležitost nahlédnout do zákulisí talentové soutěže, si tentokrát nepřipravila netradiční zvídavé otázky na porotce nebo moderátory show Česko Slovensko má talent, ale zeptala se přímo soutěžících. Přesto i tak byly její otázky dost na tělo. Ptala se totiž, vedle kterého člena poroty nebo moderátorské dvojice by se rádi ráno probudili.

„Samozřejmě vedle svojí přítelkyně,“ zazní hned několikrát od pánů, kteří s sebou mají ženský doprovod. „Nevím, jak by k tomu muselo dojít, aby se něco takového stalo,“ zamyslí se jeden z dotazovaných soutěžících. Nicméně právě proto, že na něho doma čeká přítelkyně, stejně se jeho favorita nedozvíme.

Někteří pánové se ale přece jen osmělí, a tak zazní nejen jména porotkyň Marty Jandové a Diany Mórové, ale i moderátorky Jasminy Alagič Vrbovské.

Česko Slovensko má talent IX - porotkyně Diana Mórová a Marta Jandová.
Autor: FTV Prima Česko Slovensko má talent IX - porotkyně Diana Mórová a Marta Jandová.

U žen vítězí Jaro Slávik, Jakub Prachař je v těsném závěsu

To dámy jsou otevřenější. „Já vedle toho Jara možná,“ směje se nastávající maminka. „Ne že bych na něj byla nějak ulítlá, to ne,“ dodává snad pro jistotu, zatímco její kamarádka si zachovává dekorum a obligátně volí svého přítele.

K těhulce se ale přidává kadeřnice Mária: „Vedle toho producenta, jak se jmenuje?“ nemůže si nejdříve vzpomenout. „Jaro Slávik,“ napovídá Mariana. „Ano, ano,“ souhlasně přikyvuje Mária, která nakonec do dalšího kola nepostoupila, ale za své vystoupení si odnesla cenu Zlatý Pátrovič.

Porotci Jakub Prachař a Jaro Slávik.
Autor: FTV Prima Porotci Jakub Prachař a Jaro Slávik.

Dvojice krásných blondýnek by si mezi sebe rozdělila oba pánské porotce. „Vedle Kuby,“ přiznává s potutelným úsměvem jedna z nich. „Tak já řeknu že vedle Jara, abychom příště měly to ‚ano‘ úplně stoprocentní,“ trochu taktizuje sympatická slečna.

Zajímavé je, že herce Jakuba Prachaře ale nevolí pouze ženy. Dokonce i jeden z pánů si dovede představit, že by se vedle vtipného Jakuba ráno probudil. „Po tom pivu vedle Kuby Prachaře, stoprocentně. To by byla sranda,“ je přesvědčený. Těžko říct, zda by se takové probuzení líbilo i Marianině mladšímu bratrovi.

Česko Slovensko má talent IX - Miško a Jakub Prachař.

Jakub Prachař je jako můj otec, říká maskot talentové show Miško. Lidi umí dostat do varu

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Česko Slovensko má talent , Česko Slovensko má talent 2021 , Jaro Slávik , Jakub Prachař , Marta Jandová , Diana Mórová , Vlogy Mariany , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama