zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jakub Prachař je jako můj otec, říká maskot talentové show Miško. Lidi umí dostat do varu

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná , Vydáno: 24.10.2021
V talentové show je tento nenápadný sympaťák od jejího absolutního začátku. Za ty roky přilnul k některým účinkujícím natolik, že třeba Jakuba Prachaře považuje za svého druhého otce. Legenda této soutěže navíc také prozradila, jaký největší průser se mu při natáčení letos povedl.

reklama

Miško je tzv. player a je nedílnou součástí této show už od první řady. „Já jsem se tu vylíhnul a oni pak přišli,“ baví Marianu Prachařovou svým smyslem pro humor. Pouštění hudby v talentové soutěži je jeho doménou. Jak sám Míša s úsměvem říká: „Beze mě by si nikdo neprdnul.“

Mladší sestře Jakuba Prachaře Miško popíše největší průser, který se mu tento rok stal. „Bonznu to na sebe. První kiks hned první den natáčení. První minuta, první účinkující na pódiu. A já jsem hned pustil špatnou písničku,“ práskne na sebe Míša. Vystupovat měly dvě malé dívky – tanečnice, které se na Míšu z pódia jen nechápavě dívaly.

Mariana je zvědavá, jak se taková situace v mžiku zvládne. „Z jedné strany tě profackuje Jasmina, z druhé David, do toho ti režisér začne hulákat do ouška a ty to potom pustíš,“ směje se Miško. Trochu v panice tak bleskurychle pustil správný song a pak už vše hladce probíhalo. I přes tento zádrhel je Míša profík, který je navíc díky svému mnohaletému účinkování v této show už vlastně její ikonou.

S moderátorem show Davidem Gránským zajišťoval i občerstvení pro soutěžícího Mateje Kocourka.
Autor: FTV Prima S moderátorem show Davidem Gránským zajišťoval i občerstvení pro soutěžícího Mateje Kocourka.

Pro Miška je Jakub Prachař jako otec 

Od samého počátku se při natáčení potkává i s Marianiným bratrem Jakubem, jehož považuje tak trochu za svého otce. „Jakub je ten, co mě vychoval. S Pycem ještě,“ zavzpomíná na počátky talentové show, kdy ji moderoval právě Jakub Prachař a Martin „Pyco“ Rausch.

Kromě hudby má Míša na starost rozproudit dav a dostat publikum do dobré nálady. Často jim například vypráví vtipy, ačkoliv tvrdí, že je neumí správně podat. Přesto se tomu obecenstvo vždy zasměje, takže špatný rozhodně být nemůže. Navíc jim mezi jednotlivými bloky natáčení dělá diskotéky. „Lidovky, bzum bzum brekeke,“ popisuje nejčastější výběr písní Miško a neváhá i kousek zazpívat.

Česko Slovensko má talent IX - Miško a Jakub Prachař.
Autor: FTV Prima Česko Slovensko má talent IX - Miško a Jakub Prachař.

Maskot Talentu také přiznal, že kvůli stále probíhající pandemii zažívá publikum trochu složitější podmínky během natáčení. „Diváci sedí v rouškách, žvýkají žvýkačky, dýchají si do sebe to, co jedli, takže mají pocit, že stále jedí,“ komentuje s nadsázkou opatření Miško, který je i tak dokáže dostat do varu a rozjet s nimi tu pravou zábavu.

Jakub Prachař.

Mamánek Jakub Prachař! Posílám pusinku a večer zavolej, prosí ho veřejně Batulková

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Česko Slovensko má talent , Česko Slovensko má talent 2021 , Miško , Jakub Prachař , Mariana Prachařová , Vlogy Mariany , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama