Celebrity

24. října 2021 05:45

Žaneta Dernerová

Jakub Prachař je jako můj otec, říká maskot talentové show Miško. Lidi umí dostat do varu

VLOGY Mariany: Největší průser z natáčení. Prozradí legenda a maskot Talentu Míša

V talentové show je tento nenápadný sympaťák od jejího absolutního začátku. Za ty roky přilnul k některým účinkujícím natolik, že třeba Jakuba Prachaře považuje za svého druhého otce. Legenda této soutěže navíc také prozradila, jaký největší průser se mu při natáčení letos povedl.

Miško je tzv. player a je nedílnou součástí této show už od první řady. „Já jsem se tu vylíhnul a oni pak přišli,“ baví Marianu Prachařovou svým smyslem pro humor. Pouštění hudby v talentové soutěži je jeho doménou. Jak sám Míša s úsměvem říká: „Beze mě by si nikdo neprdnul.“

Mladší sestře Jakuba Prachaře Miško popíše největší průser, který se mu tento rok stal. „Bonznu to na sebe. První kiks hned první den natáčení. První minuta, první účinkující na pódiu. A já jsem hned pustil špatnou písničku,“ práskne na sebe Míša. Vystupovat měly dvě malé dívky – tanečnice, které se na Míšu z pódia jen nechápavě dívaly.

Mariana je zvědavá, jak se taková situace v mžiku zvládne. „Z jedné strany tě profackuje Jasmina, z druhé David, do toho ti režisér začne hulákat do ouška a ty to potom pustíš,“ směje se Miško. Trochu v panice tak bleskurychle pustil správný song a pak už vše hladce probíhalo. I přes tento zádrhel je Míša profík, který je navíc díky svému mnohaletému účinkování v této show už vlastně její ikonou.

Pro Miška je Jakub Prachař jako otec

Od samého počátku se při natáčení potkává i s Marianiným bratrem Jakubem, jehož považuje tak trochu za svého otce. „Jakub je ten, co mě vychoval. S Pycem ještě,“ zavzpomíná na počátky talentové show, kdy ji moderoval právě Jakub Prachař a Martin „Pyco“ Rausch.

Kromě hudby má Míša na starost rozproudit dav a dostat publikum do dobré nálady. Často jim například vypráví vtipy, ačkoliv tvrdí, že je neumí správně podat. Přesto se tomu obecenstvo vždy zasměje, takže špatný rozhodně být nemůže. Navíc jim mezi jednotlivými bloky natáčení dělá diskotéky. „Lidovky, bzum bzum brekeke,“ popisuje nejčastější výběr písní Miško a neváhá i kousek zazpívat.

Maskot Talentu také přiznal, že kvůli stále probíhající pandemii zažívá publikum trochu složitější podmínky během natáčení. „Diváci sedí v rouškách, žvýkají žvýkačky, dýchají si do sebe to, co jedli, takže mají pocit, že stále jedí,“ komentuje s nadsázkou opatření Miško, který je i tak dokáže dostat do varu a rozjet s nimi tu pravou zábavu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.