zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Mamánek Jakub Prachař! Posílám pusinku a večer zavolej, prosí ho veřejně Batulková

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná, foto: FTV Prima , Vydáno: 09.10.2021
Telefonáty přehnaně pečujících matek jsou nejednomu chlapovi více než nepříjemné. Stydí se za ně nejen před přítelkyní nebo manželkou, ale také před přáteli a kolegy. A což teprve když takový rozhovor s maminkou slyší plná aréna! Přesně takový trapas zažil moderátor a herec Jakub Prachař. Vše ale bylo dílem zákeřného plánu!

reklama

Mariana Prachařová se ve svém vlogu svěří, že její bratr si neustále dělá srandu nejen z ní, ale i ze svých kolegů v porotě show Česko Slovensko má talent. Proto se rozhodli, že mu to oplatí a vymysleli geniální pomstu. Mariana se domluvila s jejich maminkou herečkou Danou Batulkovou, aby Jakubovi jako starostlivá mamča zavolala a před všemi ho tak znemožnila.

Herečka známá třeba ze seriálu Slunečná, která nedávno přiznala, že měla ohledně výchovy Jakuba jisté pochybnosti, nezkazí žádnou legraci, a proto na jejich nápad bez váhání kývla. Během natáčecí pauzy se tak halou rozezní hlas Mariany, která přes mikrofon Jakubovi vzkazuje, že ho maminka marně shání. Než stihne zaskočený Jakub zareagovat, zapne jeho sestra na mobilu hlasitý odposlech a všichni tak slyší, co leží Batulkové na srdci.

Dana Batulková s dcerou Marianou.

Mariana Prachařová trpí poruchou příjmu potravy. Batulková: Nepřeji to žádným rodičům

„Kubíčku ahoj, tady maminka. Volám, jak se máš. Slíbil jsi, že mi zavoláš každej večer, a nic!“ spustí láskyplně na Jakuba Dana, kterého tím viditelně uvede do rozpaků. Zatímco se Jakub několikrát nadechuje a snaží se jí odpovědět, Batulková se své role zhostí tak dokonale, že ho nepustí ke slovu. Dokonce mu ještě poradí, aby hlavně hodně pil, protože je prý v tu chvíli na Slovensku, kde se pořad natáčí, velké horko.

Jakub Prachař.
Autor: FTV Prima Jakub Prachař.

Dana Batulková posílá Jakubovi pusinku a čeká na jeho telefonát 

„A až skončíte, tak mi zavolej, já budu čekat. Pusinku posílám, pápá,“ rozloučí se Batulková se svým synem. Mariana si ještě na závěr přisadí: „Tak prosím tě jí zavolej, já už to nechci řešit. Děkuju, čau,“ dovrší mstu mladší sestra Jakuba, který by se v tu chvíli asi nejradši neviděl. 

Vychutná si ho i kolegyně Diana Mórová, která na něho jako na miminko zažvatlá, kolik že mu je let. Jakub se hájí vysvětlením, že to způsobilo jejich dočasné sestěhování, kdy znovu bydlel u své maminky. Prý si ho asi spletla se svým manželem a chce s ním nyní všechno konzultovat a svěřovat se mu.

Show Česko Slovensko má talent sledujte v pátek ve 20:15 na Primě.

Rodina Prachařových.
Autor: profimedia Rodina Prachařových.

Jeho obhajoba je ale málo platná a nezbývá než uznat, že plán Mariany a jeho kolegů, jak z něho udělat neskutečného mamánka, vyšel perfektně.

Jakub Prachař.

Jakub Prachař je vírou něcista. Co provedl v mládí mamince Daně Batulkové?

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Jakub Prachař , Mariana Prachařová , Dana Batulková , Česko Slovensko má talent , Česko Slovensko má talent 2021 , Vlogy Mariany , pomsta , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama