Celebrity

9. října 2021 05:54

Žaneta Dernerová

Mamánek Jakub Prachař! Posílám pusinku a večer zavolej, prosí ho veřejně Batulková

VLOGY Mariany: Mamánek Kuba Prachař aneb starostlivý telefonát Dany Batulkové uprostřed natáčení

Telefonáty přehnaně pečujících matek jsou nejednomu chlapovi více než nepříjemné. Stydí se za ně nejen před přítelkyní nebo manželkou, ale také před přáteli a kolegy. A což teprve když takový rozhovor s maminkou slyší plná aréna! Přesně takový trapas zažil moderátor a herec Jakub Prachař. Vše ale bylo dílem zákeřného plánu!

Mariana Prachařová se ve svém vlogu svěří, že její bratr si neustále dělá srandu nejen z ní, ale i ze svých kolegů v porotě show Česko Slovensko má talent. Proto se rozhodli, že mu to oplatí a vymysleli geniální pomstu. Mariana se domluvila s jejich maminkou herečkou Danou Batulkovou, aby Jakubovi jako starostlivá mamča zavolala a před všemi ho tak znemožnila.

Herečka známá třeba ze seriálu Slunečná, která nedávno přiznala, že měla ohledně výchovy Jakuba jisté pochybnosti, nezkazí žádnou legraci, a proto na jejich nápad bez váhání kývla. Během natáčecí pauzy se tak halou rozezní hlas Mariany, která přes mikrofon Jakubovi vzkazuje, že ho maminka marně shání. Než stihne zaskočený Jakub zareagovat, zapne jeho sestra na mobilu hlasitý odposlech a všichni tak slyší, co leží Batulkové na srdci.

„Kubíčku ahoj, tady maminka. Volám, jak se máš. Slíbil jsi, že mi zavoláš každej večer, a nic!“ spustí láskyplně na Jakuba Dana, kterého tím viditelně uvede do rozpaků. Zatímco se Jakub několikrát nadechuje a snaží se jí odpovědět, Batulková se své role zhostí tak dokonale, že ho nepustí ke slovu. Dokonce mu ještě poradí, aby hlavně hodně pil, protože je prý v tu chvíli na Slovensku, kde se pořad natáčí, velké horko.

Dana Batulková posílá Jakubovi pusinku a čeká na jeho telefonát

„A až skončíte, tak mi zavolej, já budu čekat. Pusinku posílám, pápá,“ rozloučí se Batulková se svým synem. Mariana si ještě na závěr přisadí: „Tak prosím tě jí zavolej, já už to nechci řešit. Děkuju, čau,“ dovrší mstu mladší sestra Jakuba, který by se v tu chvíli asi nejradši neviděl.

Vychutná si ho i kolegyně Diana Mórová, která na něho jako na miminko zažvatlá, kolik že mu je let. Jakub se hájí vysvětlením, že to způsobilo jejich dočasné sestěhování, kdy znovu bydlel u své maminky. Prý si ho asi spletla se svým manželem a chce s ním nyní všechno konzultovat a svěřovat se mu.

Show Česko Slovensko má talent sledujte v pátek ve 20:15 na Primě.

Jeho obhajoba je ale málo platná a nezbývá než uznat, že plán Mariany a jeho kolegů, jak z něho udělat neskutečného mamánka, vyšel perfektně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.