Celebrity

26. října 2021 05:51

Žaneta Dernerová

Jakub Prachař si ověřil: Největší sval mám na bradavkách

Usměvaví španělští akrobaté neváhali během svého vystoupení v talentové show pozvat na pódium i porotce Jakuba Prachaře a učinit z něho důležitou součást čísla. Nadšený Prachař se úkolu zhostil na jedničku. Kolegům se poté svěřil s opravdu zajímavým zjištěním.

Akrobatické mužské Duo Forza zaujalo porotu talentové show hned při svém příchodu. Na rozdíl od jiných soutěžících se totiž k porotcům otočili zády, na jejich volání nereagovali a nehnutě stáli. Poté si vymínili okamžité spuštění hudby a rozjeli neskutečnou akrobatickou jízdu, kterou obohatili o nápaditý příběh a fantastické výrazy.

„Jaký má kukuč,“ rozplývala se porotkyně Diana Mórová nad šibalským pohledem jednoho z nich. Španělská dvojice působila komicky nejen díky tomu, co předváděla, ale i vzájemným výrazným výškovým rozdílem. Kromě bombastických figur ukázali, že jim rozhodně nechybí smysl pro humor, takže se obecenstvo i porotci skvěle bavili. Na závěr je tak odměnili potleskem vestoje.

Artistické Duo Forza si na pódium pozve Jakuba Prachaře

Urostlý Lian i drobnější José, který se ihned stal miláčkem poroty, si k poslednímu triku přizvali na pomoc Jakuba Prachaře. Jeho úkolem bylo lehnout si na zem a zvednout do vzduchu nohy, kterými vzápětí podpíral oba akrobaty. Jejich číslo se setkalo s nadšenou reakcí nejen publika a poroty, ale očividnou radost měl i Jakub, který ze země vyskočil se zvoláním: „Olé!“

V zákulisí pak Jaro Slávik oceňuje schopnost sympatických Španělů spojit akrobatické umění s vtipem, Diana Mórová zase skutečnost, že kromě toho jsou i skvělými herci a klauny. „Já musím poznamenat, a trošku i závidím, že ty, Kubo, jak jsi změnil režim, unesl jsi na nohou i dva akrobaty,“ chválí Jakuba Jaro a naráží na jeho změnu stravovacího režimu, díky které se mu podařilo zhubnout.

Prachař má největší sval na bradavkách

„Já jsem na nohách držel celý Španělsko,“ netroškaří Jakub. Marta Jandová se ho proto ptá, jestli si náhodou nenamohl svaly. „Ne, ale bradavky mě začaly bolet. Největší sval mám na bradavkách,“ svěří se kolegům Prachař. „Tak potom špatně cvičíš,“ vidí jasný důvod jeho bolesti Diana. Na celé představení Dua Forza i na další senzační vystoupení se podívejte v archivu na iPrima.cz. Nový díl uvidíte opět v pátek ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2023

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.