Celebrity

14. října 2021 05:55

Petra Kloidová

Těhotná Erika Stárková předvedla bříško a piercing v nose jako netradiční šperk

Kecy Taxi - Erika Stárková prozradí, proč nečte scénáře a nechce už zpívat před lidmi

Talentovaná herečka a zpěvačka Erika Stárková je ve vyšším stupni těhotenství, bříško však oficiálně ukázala až v sobotu na předávání divadelních cen Thálie. Erika se ani v těhotenství nebála vynést černé upnuté šaty, které zvýraznily její krásnou postavu společně s velice netradičním šperkem.

Herečku Eriku Stárkovou momentálně můžete vidět ve vedlejší roli v seriálu Dvojka na zabití po boku Jakuba Prachaře a Sary Sandevy. Zprávu o těhotenství sedmatřicetileté zpěvačky a herečky přinesla média na začátku července, na oficiální akci se však do této doby talentovaná herečka s bříškem neobjevila.

Těhotenství a výroba etno šperků s novým přítelem

Erika Stárková čeká dítě s novým přítelem, kterému se přezdívá Cesar. Pár společně vyrábí etno šperky a recykluje oblečení, které prodává na uměleckých trzích. „Pozitivní vibrace všem. Tohle je naše nová značka. Vyrábíme šperky. Stříbro. Kameny z celého světa. Bronz. A recyklujeme a přešíváme oblečení,“ napsala Erika na Instagram s pozdravem a fotkami z latinskoamerických trhů v Praze.

V dobách, kdy se Stárková nemohla živit naplno herectvím nebo zpěvem, pracovala jako úspěšná chůva dětí zámožných cizinců. V roce 2016 prodělala vážnou nemoc štítné žlázy, kvůli které dokonce na nějakou dobu přišla o hlas. V rozhovorech vždy odpovídala, že by si děti moc přála, což se jí poštěstilo.

Předávání divadelních cen Thálie a piercing v nose

Erika Stárková se v sobotu na předávání cen Thálie, kde přebíraly cenu takové legendy jako je Iva Janžurová nebo Jitka Molavcová, předvedla v černých šatech, které odhalovaly její siluetu. Výrazný etnický piercing v nose a náhrdelník následně doplnil jednoduchý elegantní model šatů. Piercing nosí herečka už velice dlouho a střídá různé druhy náušnic.

Erika Stárková získala minulý rok cenu Thálie za roli „dívky“ v muzikálu Lazarus, jehož autorem je David Bowie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.