Těhotná Ewa Farna: Nepřibírám, spaluju za dva. Porod bude bolest

7 pádů Honzy Dědka (30) - Ewa Farna a masakr s dětmi

Zpěvačka polského původu očekává druhého potomka, který by měl přijít na svět v blízké době. Těhotenství Ewa Farna oznámila v listopadu minulého roku, od té doby si však své soukromí přísně střeží. Rodit plánuje v České republice, protože situace v Polsku ji velmi znepokojuje. Jaký má názor na tamní přístup k potratům, co tvrdí o porodu a jak je možné, že hubne?

Zpěvačka Ewa Farna (28) čeká s manželem, kytaristou Martinem Chobotem (32), už druhého potomka. Vychovávají spolu syna Artura, který se páru narodil v červnu 2019. O porodu si česká slavice nedělá žádné iluze a otevřeně přiznává, jak k němu přistupuje. „Vím, že to bude nepříjemné, bude to bolest. Ale je to druh bolesti, která pomine. Na konci nás čeká odměna, takže k tomu přistupuju tak, že to bude dobré,“ řekla během živého vysílání na svém instagramovém profilu.

V těhotenství za dva nejí, ale spaluje

Ve své zpovědi se dostala i ke své hmotnosti. Prozradila totiž, že během těhotenství vůbec nepřibrala. „Většinou zhubnu, protože jím úplně normálně. Nejím za dva, ale spíš spalujeme za dva,“ oznámila zpěvačka poměrně překvapivý fakt. Budoucí dvojnásobná maminka už také splnila všechny své pracovní povinnosti, nyná se tak může v klidu připravovat na roli dvojnásobné maminky.

„Jsem ráda, že jsem desku stihla mezi prvním a druhým dítětem, protože práce kolem toho je strašně moc, a že už to teď uzavírám, vydávám a můžu se soustředit na masakr, co mě čeká s dvěma dětma. To bude sada,“ prohlásila s úsměvem zpěvačka v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

V Polsku by se bála rodit i žít

Ačkoliv své názory Ewa Farna veřejně příliš neventiluje, přece jen cítí, že existuje téma, ke kterému má co říct. Tím je zákon o zákazu potratů v sousedním Polsku, který vešel v platnost na začátku minulého roku. „Co se týká Polska a tématu potratů, k tomu se vyjadřuji hodně, protože to je téma osobního charakteru a velmi se mě dotýká,“ sdělila zpěvačka v rozhovoru pro rádio Expres FM.

Se současnou situací není spokojená ona ani nikdo z jejího blízkého okolí. „Musím se veřejně přiznat, že jsem měla být pár dní ve Varšavě, kam jsem jela s bráchou. A naléhala jsem na něj, že tam musí být se mnou, a kdyby se cokoliv kolem mého těhotenství dělo, okamžitě mě musí naložit do auta a odvézt mě do ČR. Já v Polsku prostě rodit nebudu. Tam se jednoduše může stát, že vás nezachrání. Zkrátka bych se nyní bála být těhotná a žít v Polsku. A říkám to i v polských médiích,“ svěřila se Farna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.