zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Už to není jen o mně, má jasno maminka a zpěvačka Ewa Farna

Ewa Farna se snaží skloubit mateřství s prací
Autor: Instagram/ewa_farna93 Ewa Farna se snaží skloubit mateřství s prací
Když zpěvačka Ewa Farna (26) loni v červnu porodila syna, doufala, že si užije mateřství bez pracovních povinností. Záhy však začala koncertovat, a dokonce vyrazila na turné. Jak dokáže skloubit rodinu s prací a jak se mateřství projeví v její budoucí tvorbě?

reklama

Loňský rok byl u českých hereček a zpěvaček velmi plodný. Posledním dárkem roku 2019 byl potomek herečky Andrey Růžičkové narozený na silvestra. Už v červnu ale porodila syna také zpěvačka Ewa Farna. 

Když zjistila, že je těhotná, těšila se poprvé po třinácti letech na volné léto. Po narození syna Artura v červnu loňského roku si spolu s manželem Martinem Chobotem (30) zpočátku užívali soukromí a stranili se médií. Jenže člověk míní, život mění, a tak si na mateřské od práce příliš dlouho neodpočinula. „První koncert jsem měla pět týdnů po porodu a pak už začalo turné Málo se známe a letní koncerty,“ nastínila svůj dosavadní program v reportáži pořadu Top Star, na kterou se můžete podívat níže.

CAMERON DIAZ SE STALA VE 47 LETECH POPRVÉ MATKOU. DOSTALA DCERA PODIVNÉ JMÉNO, JAK JE U CELEBRIT ZVYKEM?

Těhotná Ewa Farna se svým manželem Martinem Chobotem
Autor: profimedia Těhotná Ewa Farna se svým manželem Martinem Chobotem

Jsem nadšená z toho, jaké mám dítě

Jejímu půlročnímu synovi Arturovi ale naštěstí její pracovní tempo nedělá žádný problém, naopak. „Jsem nadšená z toho, jaké mám dítě, jak to se mnou zvládá a že ho to baví. Když sedím doma a pracuju, to ho těžce nebaví. Když ho ale vezmu na nějaké schůzky, na šití šatů nebo na zkoušky s kapelou, tak to se najednou něco děje a je to super,“ dodává nadšená maminka.  

V roce 2019 zvládla Ewa Farna skloubit rodinu a kariéru s přehledem a letos v tom plánuje pokračovat. Počítá ale s tím, že už to nebude tak snadné jako dřív. „Snažím se být trochu střídmá, protože musím přece jenom myslet na to, že už to není jen o mně. Máme ale naplánovanou plnou letní sezonu, to znamená venkovní koncerty s velkou show, a budeme taky pokračovat v Málo se známe tour. Takže turné na jaře, léto koncertní a k tomu roční mimino… to se asi ještě hodně dlouho nevyspím,“ předpověděla.

Ewa Farna na silvestrovském koncertě ve Wroclavi
Autor: profimedia Ewa Farna na silvestrovském koncertě ve Wroclavi

Plína se do budoucí tvorby promítne

Zpěvačka teď v profesním životě nehodlá tlačit na pilu, takže raději nechce slibovat, že vydá novou desku, složí písničku nebo natočí klip. „Musím se soustředit hlavně na to, aby mi neutekl čas a abych najednou nezjistila, že dítě jde na vysokou. Spíš si budu užívat, že jsem máma a že k tomu můžu koncertovat,“ dodala.

Jaká jste matka? Mnohé napoví vaše znamení zvěrokruhu

Jaká jste matka? Mnohé napoví vaše znamení zvěrokruhu

Předpokládá taky, že mateřství se téměř jistě podepíše i na její budoucí tvorbě. Sama si je totiž vědoma, že doby, kdy pobíhala s rovnátky po pódiu, jsou dávno pryč. „Asi už nebudu zpívat o tom, že mi je osmnáct a vyrážím s holkami do baru, asi se tam nějakým způsobem promítne ta plína, když to řeknu takhle naturalisticky,“ nebála se otevřeně a s úsměvem odhadnout, jak moc se její texty díky synovi změní.

Autor: Kristýna Šťastná

11 CELEBRIT, KTERÉ SE ROZHODLY NEMÍT DOBROVOLNĚ DĚTI

Andrea Růžičková porodila druhého syna

Andrea Růžičková na silvestra porodila druhého syna. Doufám, že to dáme, říká herečka

reklama

Související témata: Ewa Farna , zpěvačka , rodina , mateřství , porod , syn , kariéra , práce , koncerty , tvorba , plány

reklama

Přečtěte si také

reklama