zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Už to není jen o mně, má jasno maminka a zpěvačka Ewa Farna

Ewa Farna se snaží skloubit mateřství s prací
Autor: Instagram/ewa_farna93 Ewa Farna se snaží skloubit mateřství s prací
Když zpěvačka Ewa Farna (26) loni v červnu porodila syna, doufala, že si užije mateřství bez pracovních povinností. Záhy však začala koncertovat, a dokonce vyrazila na turné. Jak dokáže skloubit rodinu s prací a jak se mateřství projeví v její budoucí tvorbě?

reklama

Loňský rok byl u českých hereček a zpěvaček velmi plodný. Posledním dárkem roku 2019 byl potomek herečky Andrey Růžičkové narozený na silvestra. Už v červnu ale porodila syna také zpěvačka Ewa Farna. 

Když zjistila, že je těhotná, těšila se poprvé po třinácti letech na volné léto. Po narození syna Artura v červnu loňského roku si spolu s manželem Martinem Chobotem (30) zpočátku užívali soukromí a stranili se médií. Jenže člověk míní, život mění, a tak si na mateřské od práce příliš dlouho neodpočinula. „První koncert jsem měla pět týdnů po porodu a pak už začalo turné Málo se známe a letní koncerty,“ nastínila svůj dosavadní program v reportáži pořadu Top Star, na kterou se můžete podívat níže.

CAMERON DIAZ SE STALA VE 47 LETECH POPRVÉ MATKOU. DOSTALA DCERA PODIVNÉ JMÉNO, JAK JE U CELEBRIT ZVYKEM?

Těhotná Ewa Farna se svým manželem Martinem Chobotem
Autor: profimedia Těhotná Ewa Farna se svým manželem Martinem Chobotem

Jsem nadšená z toho, jaké mám dítě

Jejímu půlročnímu synovi Arturovi ale naštěstí její pracovní tempo nedělá žádný problém, naopak. „Jsem nadšená z toho, jaké mám dítě, jak to se mnou zvládá a že ho to baví. Když sedím doma a pracuju, to ho těžce nebaví. Když ho ale vezmu na nějaké schůzky, na šití šatů nebo na zkoušky s kapelou, tak to se najednou něco děje a je to super,“ dodává nadšená maminka.  

V roce 2019 zvládla Ewa Farna skloubit rodinu a kariéru s přehledem a letos v tom plánuje pokračovat. Počítá ale s tím, že už to nebude tak snadné jako dřív. „Snažím se být trochu střídmá, protože musím přece jenom myslet na to, že už to není jen o mně. Máme ale naplánovanou plnou letní sezonu, to znamená venkovní koncerty s velkou show, a budeme taky pokračovat v Málo se známe tour. Takže turné na jaře, léto koncertní a k tomu roční mimino… to se asi ještě hodně dlouho nevyspím,“ předpověděla.

Ewa Farna na silvestrovském koncertě ve Wroclavi
Autor: profimedia Ewa Farna na silvestrovském koncertě ve Wroclavi

Plína se do budoucí tvorby promítne

Zpěvačka teď v profesním životě nehodlá tlačit na pilu, takže raději nechce slibovat, že vydá novou desku, složí písničku nebo natočí klip. „Musím se soustředit hlavně na to, aby mi neutekl čas a abych najednou nezjistila, že dítě jde na vysokou. Spíš si budu užívat, že jsem máma a že k tomu můžu koncertovat,“ dodala.

Jaká jste matka? Mnohé napoví vaše znamení zvěrokruhu

Jaká jste matka? Mnohé napoví vaše znamení zvěrokruhu

Předpokládá taky, že mateřství se téměř jistě podepíše i na její budoucí tvorbě. Sama si je totiž vědoma, že doby, kdy pobíhala s rovnátky po pódiu, jsou dávno pryč. „Asi už nebudu zpívat o tom, že mi je osmnáct a vyrážím s holkami do baru, asi se tam nějakým způsobem promítne ta plína, když to řeknu takhle naturalisticky,“ nebála se otevřeně a s úsměvem odhadnout, jak moc se její texty díky synovi změní.

Autor: Kristýna Šťastná

11 CELEBRIT, KTERÉ SE ROZHODLY NEMÍT DOBROVOLNĚ DĚTI

Andrea Růžičková porodila druhého syna

Andrea Růžičková na silvestra porodila druhého syna. Doufám, že to dáme, říká herečka

Související témata: Ewa Farna , zpěvačka , rodina , mateřství , porod , syn , kariéra , práce , koncerty , tvorba , plány

reklama

Přečtěte si také