Andrea Růžičková na silvestra porodila druhého syna. Doufám, že to dáme, říká herečka

Poslední den roku 2019 se slovenská herečka Andrea Růžičková (35), známá spíše pod svým dívčím jménem Kerestešová, na Instagramu pochlubila radostnou novinou. Porodila totiž svého druhého syna a v dojemném vzkazu prozradila i jeho jméno.

„Včera se nám s Mikolášem Růžičkou stalo něco překrásného. Porodila jsem nám druhého syna. Je to ten nejmilejší česko-slovenský uzlíček pod sluncem. Dali jsme mu jméno Jáchym. Tak moc ho milujeme!“ Prvorozenému Tobiášovi (2) tak společně s manželem Mikolášem Růžičkou (41), hudebníkem z české kapely Republic of Two, nadělili opožděný vánoční dárek v podobě bratříčka.

„Tak moc ho milujeme! Děkujeme ti, Bože, za tento dar a zázrak… Ach, není nic víc,“ pokračovala ve svém vyznání dvojnásobná maminka. Fotografii s čerstvě narozeným synem na svém instagramovém profilu zveřejnil společně s emotivním komentářem i hrdý tatínek. „Dar lásky, dar nového života, pokorně a něžně přijímám, miluju a z celého srdce za něj děkuju, milovaná ženo!“

Druhé těhotenství a vzorový otec i manžel

Populární herečka už dříve přiznala, že druhé těhotenství bylo hektické a rychlé. „Je to tak trochu jednodušší mentálně, protože člověk nemá čas přemýšlet, jak to bude a co bude. Je to opravdu fičák už teď a nevím, co bude potom. Doufám, že to dáme,“ svěřila se loni v reportáži pořadu Top Star. Naštěstí na to ale nebyla sama. Mikoláš, kterého si vzala v roce 2016, je totiž podle jejích slov vzorový otec i manžel. „Já jsem tak ráda, že jsem nepodcenila výběr svého manžela. Nevím o ničem, co by neudělal, když je potřeba,“ uvedla s tím, že je také neuvěřitelně empatický.

Slovy chvály na svou životní partnerku nešetří ani Mikoláš Růžička. „Je skvělá, zvládá to dokonale. Je to pro ni asi docela masakr mít jedno dítě v náručí a druhé v břiše. S tím jí ale bohužel nemůžu úplně pomoct,“ zalitoval v Top Staru ještě v době očekávání nového přírůstku do rodiny. Na brášku se těšil i jejich dvouletý syn Tobiáš, kterému rodiče slíbili netradiční úplatek spojený s příchodem druhého syna na svět. „Jedno z doporučení je, že miminko by mělo svému sourozenci přinést dárek. Takže (Tobiáš) od miminka něco dostane a moc se na to těší,“ prozradila rozzářená herečka.

Autor: Kristýna Šťastná

Na reportáž pořadu Top Star z křestu fotografií Andrey Růžičkové se můžete podívat v následujícím videu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.