Cameron Diaz se stala ve 47 letech matkou dcery. O děti přitom dlouho nestála

Hollywodská herečka Cameron Diaz, kterou jste možná všichni o Vánocích viděli ve vánočním romantickém snímku Prázdniny, odhalila na sociálních sítích, že se s manželem stali rodiči dcerky. Herečce je 47 let a dlouhá léta tvrdila, že děti jí nic neříkají. Dítě manželé s největší pravděpodobností získali díky náhradní matce. Co herečku přesvědčilo k tomu být matkou?

Dlouhonohou blondýnu s komediálním talentem jste možná poprvé zahlédli jako blond krásku v komedii Maska, kde zazářila po boku Jima Carreyho. Svět se v dalších letech dozvěděl, že na Cameron Diaz opravdu něco je. Proto bylo překvapením, když se americká herečka před šesti lety kompletně stáhla z veřejného života.

S největší pravděpodobností za to může vztah a následné manželství s hudebníkem Banjim Maddenem, který je o sedm let mladší. Ačkoliv ani šťastné partnerství neznamená, že by se zrovna z Cameron Diaz stala hospodyňka. Herečka se nechala slyšet, že manželství je pro ni práce, která musí být rozdělena fifty fifty. Americká blondýna je známá tím, že stojí nohama na zemi a na životní situace má jasné názory. Mezi ně patřilo dlouhodobě i téma mateřství. O tom se Diaz vyjadřovala vždy tak, že nikdy nezažila nutkání být matkou, jak o tom mluví ostatní ženy. Inu, není sama, slavných žen, které se dobrovolně rozhodly nemít děti, je víc než několik.

Cameron Diaz se stala matkou v pozdním věku

V pátek 3. ledna na svých sociálních sítích zaskočila celou řadu fanoušků, jelikož oznámila, že se společně s manželem stali rodiči dcery pojmenované Reddix. Podle herečky je extrémně roztomilá, ihned ale dodala, že bude děťátko chránit před veřejností.

„I když s ohromnou radostí sdílím tyto zprávy, cítíme také silný instinkt chránit soukromí naší malé. Takže nebudeme zveřejňovat její fotografie nebo další detaily,“ napsala Cameron Diaz.

VÝZKUM: Pláčou novorozenci ve svém rodném jazyku?

Média spekulují o tom, jak dceru porodila, jelikož ještě na konci listopadu byla Diaz vyfocena jako "štíhlá a ve vysoko vypasovaných džínách". Vzhledem k jejímu věku je dost pravděpodobné, že se stejně jako mnohé jiné ženy uchýlila k náhradní matce. Tento proces nedávno pro veřejnost přiblížila reality show hvězda Kim Kardashian, jež přiznala, že po dvou dětech měla od lékařů zakázáno rodit znovu, a tak se dvakrát uchýlila k řešení využít náhradní matku.

Věk je jenom číslo. Žena porodila v 61 letech

Postupná změna názoru na mateřství

Vypadá to, že změna názoru na mateřství přišla hlavně s faktem, že Diaz potkala dnes už čtyřicetiletého hudebníka, s kterým, jak se zdá, tvoří harmonický pár. Herečka chodila dlouhá léta s hercem a zpěvákem Jaredem Leto, následně dva roky s mladším Justinem Timberlakem a její další vztahy už jen bezvýznamně probublávaly na povrch.

Ještě v roce 2009 tvrdila pro časopis Cosmo, že si myslí, že některé ženy se akorát bojí říct, že děti nechtějí, aby společností nebyly odsouzené. "Ale myslím si, že dnes se vše mění. Momentálně mám víc kamarádek, které děti nechtějí. A upřímně? Víc dětí tahle planeta nepotřebuje, už teď jich je dost, o které je nutné se postarat,“ vysvětlovala před deseti lety.

Postupem let otázek na mateřství neubývalo, naopak. Možná proto se stáhla z veřejného života. V každém případě Cameron Diaz speciálně v této době, kdy je ve spokojeném vztahu, mlžila odpověďmi, že uvidí, co jí osud ještě přinese. A viditelně se zadařilo. Dokonce během podobného času, kdy se slovenské herečce Andree Růžičkové na silvestra narodil syn.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.