Celebrity

27. října 2021 05:40

Hvězda Slunečné Eva Burešová vydala interaktivní diář. Odhalí v něm své soukromí

Slunečná (130): Jsi chlap mýho života

Hvězda seriálu Slunečná si pro své fanoušky připravila v pořadí už druhý diář. Ten bude její fanoušky provázet rokem 2022 a je plný hereččina soukromí, unikátních videí a speciálních kreseb. Říkáte si, jak je možné, že jsou v diáři videa? Čtěte pozorně dál.

Eva Burešová si už v dětství vytvářela různé deníčky a diáře. A tak se rozhodla pro své příznivce vytvořit diář, který bude o ní a bude také plný překvapení. „Vždy jsem si svoje diáře vylepšovala, kreslila si tam, dávala fotky. Chtěla jsem, aby byly interaktivní. Kamarádům jsem je dávala, aby mi tam psali vzkazy, a tak mě napadlo, proč právě takový diář neudělat,“ popisuje zrod svého „miminka“ nazvaného O něco blíž. A jako správné dítě mělo i toto své kmotry: Míšu Tomešovou, Lucii Polišenskou a Nikolu Gránskou.

Jak žije hvězda seriálu Slunečné

„Nejsou tam žádné profi fotky, všechno jsou to fotky z mého života, selfíčka, fotky s přítelem a se synem. Mám tam i obrázky, co mi poslali fanoušci, a jsou tam také QR kódy, které jsou interaktivní, a když na ně najedete mobilem přes aplikaci, tak se objeví třeba videa, jak jsem začínala na základní škole, jak jsem moderovala.“ O tom, zda taková videa vůbec publikovat, přemýšlela Burešová dlouho, nakonec je v jejím diáři najdete. „Styděla jsme se, ale je to tam. A proč se diář jmenuje O něco blíž? Protože každý měsíc tam je kód, který se otevře v noci před tím, a tam budu dávat aktuální věci, které mě potkají, co mě čeká a tak.“

V diáři uživatelé najdou i antistresové omalovánky. Ty se hodily přímo samotné autorce i během křtu. Toho dne, kdy diář pouštěla do světa, byla totiž Eva Burešová hodně nervózní. A to proto, že tam nebyla v žádné roli, ale za sebe. Velkou oporou jí byli její blízcí, ať už přítel Přemek Forejt, nebo kamarádky a kmotry – Lucie Polišenská, Nikola Gránská a Míša Tomešová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.