zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Hvězda Slunečné Eva Burešová vydala interaktivní diář. Odhalí v něm své soukromí

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 27.10.2021
Hvězda seriálu Slunečná si pro své fanoušky připravila v pořadí už druhý diář. Ten bude její fanoušky provázet rokem 2022 a je plný hereččina soukromí, unikátních videí a speciálních kreseb. Říkáte si, jak je možné, že jsou v diáři videa? Čtěte pozorně dál.

reklama

Eva Burešová si už v dětství vytvářela různé deníčky a diáře. A tak se rozhodla pro své příznivce vytvořit diář, který bude o ní a bude také plný překvapení. „Vždy jsem si svoje diáře vylepšovala, kreslila si tam, dávala fotky. Chtěla jsem, aby byly interaktivní. Kamarádům jsem je dávala, aby mi tam psali vzkazy, a tak mě napadlo, proč právě takový diář neudělat,“ popisuje zrod svého „miminka“ nazvaného O něco blíž. A jako správné dítě mělo i toto své kmotry: Míšu Tomešovou, Lucii Polišenskou a Nikolu Gránskou.

Jak žije hvězda seriálu Slunečné

„Nejsou tam žádné profi fotky, všechno jsou to fotky z mého života, selfíčka, fotky s přítelem a se synem. Mám tam i obrázky, co mi poslali fanoušci, a jsou tam také QR kódy, které jsou interaktivní, a když na ně najedete mobilem přes aplikaci, tak se objeví třeba videa, jak jsem začínala na základní škole, jak jsem moderovala.“ O tom, zda taková videa vůbec publikovat, přemýšlela Burešová dlouho, nakonec je v jejím diáři najdete. „Styděla jsme se, ale je to tam. A proč se diář jmenuje O něco blíž? Protože každý měsíc tam je kód, který se otevře v noci před tím, a tam budu dávat aktuální věci, které mě potkají, co mě čeká a tak.“

Jako správné dítě měl diář své kmotry: Míšu Tomešovou, Lucii Polišenskou a Nikolu Gránskou
Autor: FTV Prima/ Slunečná Jako správné dítě měl diář své kmotry: Míšu Tomešovou, Lucii Polišenskou a Nikolu Gránskou

V diáři uživatelé najdou i antistresové omalovánky. Ty se hodily přímo samotné autorce i během křtu. Toho dne, kdy diář pouštěla do světa, byla totiž Eva Burešová hodně nervózní. A to proto, že tam nebyla v žádné roli, ale za sebe. Velkou oporou jí byli její blízcí, ať už přítel Přemek Forejt, nebo kamarádky a kmotry – Lucie Polišenská, Nikola Gránská a Míša Tomešová.

Míša Tomešová, Eva Burešová a Přemek Forejt
Autor: FTV Prima/ Slunečná Míša Tomešová, Eva Burešová a Přemek Forejt

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , Eva Burešová , diář evy burešové , tip na dárek

reklama

Přečtěte si také

reklama