Tenistka Kristýna Plíšková bude maminka: Poslední Vánoce ve dvou

Devětadvacetiletá Kristýna Plíšková je těhotná. Své první miminko čeká se snoubencem, fotbalistou Sparty Dávidem Hanckem. O krásnou zprávu se šťastný pár podělil na Instagramu.

Plíšková sdílela na svém profilu černobílou fotografii, na které je se svým partnerem. Napsala k ní stručný vzkaz: „Poslední Vánoce ve dvou.“ S o šest let mladším slovenským fotbalistou Dávidem Hanckem tvoří pár dva roky a zasnoubeni jsou od letošního léta. Hancko svou milou požádal o ruku na dovolené v Chorvatsku. „Navždy ano,“ pochlubila se v červenci fotkou se zásnubním prstýnkem Plíšková.

Plíškové gratulovali další slavní sportovci i rodina

Česko-slovenský sportovní pár svůj vztah veřejně oznámil minulý rok v březnu. U fotky, kterou nastávající maminka sdílela na Instagramu, se začaly kupit radostná blahopřání. „Miluji vás,“ napsal k příspěvku tenistčin partner, který je bezpochyby štěstím bez sebe. S gratulacemi se přidala i sestra, bývala světová jednička Karolína Plíšková nebo třeba fotbalista Sparty Ladislav Krejčí mladší.

Kristýna Plíšková je aktuálně na 146. příčce ve světovém žebříčku a jejím největším úspěchem bylo 35. místo v roce 2017. Fotbalový obránce Dávid Hancko přišel do pražské Sparty v srpnu 2019. Z italské Fiorentiny ho vykoupili za 2,5 milionu eur a on se díky tomu stal čtvrtou nejdražší posilou ve sparťanské historii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.