Celebrity

30. prosince 2021 05:50

Žaneta Dernerová

Tohle si nenechte ujít! Známý herec Ota Jirák jako zlomyslný papoušek!

Vtipy dne: Ota Jirák o zloději a papouškovi

Jestli si myslíte, že herec Ota Jirák bude předvádět papouška jeho typickou mluvou s výrazným „r“, mýlíte se. Ve skvělém vtipu o barevném opeřenci a zloději nechá Ota vyniknout svůj podmanivý hlas. V samotném závěru se navíc těšte i na zpěvačku Ilonu Csákovou!

Humorná a lehce rozverná show herce Oty Jiráka To je fór! byla na konci devadesátých let zábavnou soutěží, která spočívala ve vyprávění anekdot. Čtyři odvážlivci se postavili před diváky a porotu složenou ze tří známých osobností a vyprávěli jim ty nejlepší vtipy, které znali.

Jejich úkol by jediný – co nejvíce přítomné pobavit a rozesmát je až k slzám. Aby nenechal moderátor pořadu soutěžící ve štychu, přispěl i Ota Jirák, který zářil například v seriálu Slunečná jako otec sester Popelkových, svou troškou do mlýna a podělil se o fantastický vtip v hlavní roli se zlodějem a papouškem.

„Ježíš tě vidí!“ předvádí Ota krásně vybarveného papouška. Jak už samo téma napovídá, nebude zloděj tím, komu se úspěšně podaří ukořistit lup. Vypeče ho obyčejný papoušek, který se mu zároveň i zlomyslně vysměje!

A jako třešnička na dortu na vás čeká ještě zpěvačka Ilona Csáková, která Otovi předvede, jak se vtipně zdraví myslivci. Zkusíte si tipnout?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.