Celebrity

25. listopadu 2021 05:49

Žaneta Dernerová

Podívejte se, jak Ilona Csáková předvádí žábu! Dokonalá

Vtipy dne: Ilona Csáková o zvířecí párty v lese

Co se stane, když budou v lese zvířátka pořádat mejdan? Nenechte si ujít skvělý vtip zpěvačky Ilony Csákové, která nezaváhá a předvede dokonce i žábu!

To je fór! byla zábavná show herce Oty Jiráka, v níž se čtyři odvážlivci postavili před diváky a porotu složenou z osobností z řad celebrit, aby vystoupili se svými nejlepšími vtipy. Cíl by jasný – co nejvíce přítomné pobavit a rozesmát je ideálně až k slzám. V rámci tohoto pořadu se s jednou anekdotou vytasila i zpěvačka Ilona Csáková.

Zpěvačka Ilona Csáková zahraje žábu

Spolu s ní se tak vrátíme o několik let zpět, když nám svou vizáží připomene dobu, kdy její píseň Tornero byla nejnovějším hitem. Svou kůži na trh přinese Ilona s vtipem o zvířátkách. Jak to dopadne, když svolá šéf lesního zvířectva schůzku na palouku v lese a oznámí, že se bude konat obrovský mejdan?

Moderátor show Ota Jirák je stejně zvědavý jako nejeden z nás. „To máte ráda hezkou přírodu,“ komentuje Ota za smíchu diváků netradiční začátek Ilonina vtipu. Sami se mrkněte, na jaké neřesti se zvířátka těší a proč bude známá zpěvačka předvádět žábu. Na další super vtipy se podívejte v bonusových videích.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.