Celebrity

22. listopadu 2021 06:00

Žaneta Dernerová

To je jízda! Mariana Prachařová si zazpívala a zatrsala s Davidem Gránským

VLOGY Mariany: Hudební taxi s Davidem Gránským. Jaké hity si s Marianou zazpívají?

Exkluzivní hudební taxi služba Mariany Prachařové. I tak by se dala nazvat její jízda s moderátorem talentové show Davidem Gránským. Jak by to fešnému Davidovi pěvecky ladilo s mladší sestrou Jakuba Prachaře? A na který hit to rozjedou nejvíce? Podívejte se ve speciálním videu.

Když vezla Mariana Prachařová moderátora Davida Gránského na natáčení talentové soutěže, nebylo natáčení show a procvičování zásoby slovenských slovíček to jediné, o čem si povídali. David se totiž Marianě svěřil, že po ránu ho vždy dokáže skvěle nakopnout především muzika. Proto si společně zapěli a zatrsali na některé mezinárodní hity.

Jako první si zazpívají známý song od amerického zpěváka Pharrella Williamse Happy, který byl soundtrackem animovaného filmu Já, padouch 2. V textu se přímo vyzývá k tleskání a David Gránský se tím plně řídí. „Já nemůžu do toho tleskat, radši,“ zhodnotí Mariana zodpovědně a drží volant oběma rukama, přestože je na ní vidět trocha sebezapření.

Následuje další filmová píseň, kterou se vracejí o několik desítek let zpátky. Vypalovačka Dolly Parton a její 9 to 5 je ale natolik chytlavá, že už to Mariana nevydrží a luská prsty s Davidem. A nejen to. Rozjedou to i tanečně, jak jen je to vsedě možné. Být na parketu, dočkali bychom se dozajista pořádné taneční jízdy. „Tohle gesto se hodí právě k téhle písničce,“ je přesvědčený David, když se s Marianou sladí nejen pěvecky, ale i pohybově.

Oblíbenec Davida Gránského je Bruno Mars

Tipli byste si, která světová hvězda je pro sympatického moderátora srdcovou záležitostí? Není jím nikdo jiný než veleúspěšný Bruno Mars. Tento americký zpěvák a textař, který vyrostl v havajském Honolulu, je ale oblíbence nejen Davida, nýbrž i Mariany. „Je skvělej. Byla jsem na koncertě,“ svěřuje se Mariana Davidovi a dodává, že kromě jeho show ji zaujala i skutečnost, že je tato hudební hvězda dokonce ještě menší než ona.

I když veze krásná zpěvačka a influencerka Davida na natáčení se zpožděním, společnou jízdu si užívají a k bratislavské Incheba Expo aréně přijíždějí v doprovodu Justina Biebera a jeho megahitu Baby. Takovéto speciální taxi by rozhodně mělo úspěch i v pražských ulicích.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.