zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

To je jízda! Mariana Prachařová si zazpívala a zatrsala s Davidem Gránským

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná , Vydáno: 22.11.2021
Exkluzivní hudební taxi služba Mariany Prachařové. I tak by se dala nazvat její jízda s moderátorem talentové show Davidem Gránským. Jak by to fešnému Davidovi pěvecky ladilo s mladší sestrou Jakuba Prachaře? A na který hit to rozjedou nejvíce? Podívejte se ve speciálním videu.

reklama

Když vezla Mariana Prachařová moderátora Davida Gránského na natáčení talentové soutěže, nebylo natáčení show a procvičování zásoby slovenských slovíček to jediné, o čem si povídali. David se totiž Marianě svěřil, že po ránu ho vždy dokáže skvěle nakopnout především muzika. Proto si společně zapěli a zatrsali na některé mezinárodní hity.  

Jako první si zazpívají známý song od amerického zpěváka Pharrella Williamse Happy, který byl soundtrackem animovaného filmu Já, padouch 2. V textu se přímo vyzývá k tleskání a David Gránský se tím plně řídí. „Já nemůžu do toho tleskat, radši,“ zhodnotí Mariana zodpovědně a drží volant oběma rukama, přestože je na ní vidět trocha sebezapření.

Moderátor David Gránský a zpěvačka a influencerka Mariana Prachařová.
Autor: FTV Prima Moderátor David Gránský a zpěvačka a influencerka Mariana Prachařová.

Následuje další filmová píseň, kterou se vracejí o několik desítek let zpátky. Vypalovačka Dolly Parton a její 9 to 5 je ale natolik chytlavá, že už to Mariana nevydrží a luská prsty s Davidem. A nejen to. Rozjedou to i tanečně, jak jen je to vsedě možné. Být na parketu, dočkali bychom se dozajista pořádné taneční jízdy. „Tohle gesto se hodí právě k téhle písničce,“ je přesvědčený David, když se s Marianou sladí nejen pěvecky, ale i pohybově.

Oblíbenec Davida Gránského je Bruno Mars

Tipli byste si, která světová hvězda je pro sympatického moderátora srdcovou záležitostí? Není jím nikdo jiný než veleúspěšný Bruno Mars. Tento americký zpěvák a textař, který vyrostl v havajském Honolulu, je ale oblíbence nejen Davida, nýbrž i Mariany. „Je skvělej. Byla jsem na koncertě,“ svěřuje se Mariana Davidovi a dodává, že kromě jeho show ji zaujala i skutečnost, že je tato hudební hvězda dokonce ještě menší než ona.

I když veze krásná zpěvačka a influencerka Davida na natáčení se zpožděním, společnou jízdu si užívají a k bratislavské Incheba Expo aréně přijíždějí v doprovodu Justina Biebera a jeho megahitu Baby. Takovéto speciální taxi by rozhodně mělo úspěch i v pražských ulicích.

David Gránský, Mariana Prachařová.

Na čem nachytá David Gránský Marianu Prachařovou? Kdo zná lépe slovenská slovíčka?

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Česko Slovensko má talent , Česko Slovensko má talent 2021 , David Gránský , Mariana Prachařová , Bruno Mars , Dolly Parton , Pharrell Williams , Justin Bieber , taxi , Vlogy Mariany , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama