Celebrity

8. listopadu 2021 06:00

Žaneta Dernerová

Na čem nachytá David Gránský Marianu Prachařovou? Kdo zná lépe slovenská slovíčka?

VLOGY Mariany: David Gránský vs. Mariana. Kdo zná lépe slovenská slovíčka?

Na osobní řidičku moderátora talentové soutěže Davida Gránského si zahrála herečka a zpěvačka Mariana Prachařová. Její úkol byl prostý – dovézt sympatického Davida do bratislavské Incheba Expo arény na další natáčení. Během toho si stihli společně nejen zazpívat, ale i procvičit svou zásobu slovenských slovíček. Jak dopadli?

I když je David Gránský rád, že ho do práce veze tak půvabná a milá slečna, jako je mladší sestra Jakuba Prachaře Mariana, nedá mu to, aby ji trochu nepošťouchnul: „Jak dlouho máš řidičák?“ ptá se se smíchem David. I když Mariana přiznává, že řidičský průkaz vlastní už delší dobu, má z jízdy a následného Davidova hodnocení menší obavy.

Během cesty se jí zpěvák a fešný moderátor Česko Slovensko má talent přizná, že více než na pěvecká vystoupení se těší zejména na divadelní, kouzelnická nebo akrobatická čísla, mají-li nějaký příběh. Jelikož je jim oběma ale hudba blízká, zapějí si společně pro ranní vzpruhu hit Pharrella Williamse Happy nebo Baby od kanadského zpěváka Justina Biebera.

Z čeho podezírá David Gránský Marianu Prachařovou?

Protože oba strávili při natáčení show mnoho dní na Slovensku, nabízí se otázka, jaká nová slovíčka se za tu dobu naučili. „Co jsem se naučila a co se mi strašně líbí je ‚fajčiť‘ a ‚vankúšik‘,“ pochlubí se Mariana Davidovi a vzápětí ihned dementuje jeho neřestné myšlenky ohledně slova „fajčiť“. Toto slovíčko prý zná samozřejmě výhradně ve spojitosti s cigaretami.

Zatímco David oba slovenské výrazy znal, Mariana jeho zkouškou neprošla. Sympatického herce a zpěváka zajímalo, zda ví, co znamená „sláčik“. „Evokuje to ve mně, že to bude něco k jídlu,“ hádá usměvavá Mariana, která se svým tipem vůbec netrefila, neboť na smyčci by si asi moc nepochutnala.

„Hlavně neříkej, že jsem tě vezla já,“ prosí Mariana Davida, když jí děkuje za dovezení, ale zmíní se, že má zhruba dvacetiminutové zpoždění. Když jí David přátelsky slíbí, že případně bude tvrdit, že zaspal, loučí se oba slovy „dovidenia“ a „o chvíľu sa vidíme“, čímž jen dokazují, že se ve slovenských slovíčkách orientují velmi dobře.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.