Celebrity

6. listopadu 2021 05:45

Žaneta Dernerová

Vyrovná se Mariana Prachařová svým zpěvem soutěžícím z talentové show?

VLOGY Mariany: Světové hity i česká klasika. Kterou písničku zvládne Mariana zazpívat nejlépe?

Hudební talent nezapře. Krásná Mariana Prachařová, která většinou v zákulisí talentové show soutěžící zpovídá, se nechala strhnout a jen za doprovodu kytary si spolu s nimi zazpívala. Zvládla lépe světové hity, nebo českou klasiku?

Mariana Prachařová nám nabízí pravidelnou dávku zábavných videí ze zákulisí talentové soutěže. Mohli jsme tak být nejen svědky toho, jak si vystřelila ze svého staršího bratra Jakuba a udělala z něj přede všemi dokonalého mamánka, ale díky hře „Never have I ever“ jí porotci i moderátoři práskli kdejakou zajímavost a pikantnost ze svého života.

Sympatická mladá zpěvačka a herečka, jež je rovněž i úspěšnou influencerkou a na svém instagramovém účtu má více než sto šedesát tisíc sledujících, se vžila třeba i do role moderátorů show Česko Slovensko má talent Jasminy Alagič a Davida Gránského, kteří si na vlastní kůži vyzkoušeli magii iluzionisty Jakuba Hodana. Z jeho kouzla s kartami byla doslova u vytržení.

Mariana Prachařová si soutěžícími zazpívala světové hity i lidovku

Tentokrát se nechala strhnout hudebně nadanými soutěžícími a společně si s nimi zazpívala. Se sympatickým mladíkem si střihla hit od amerického zpěváka Bruna Marse The Lazy Song. Dohromady jim to krásně ladilo, ale Mariana také zjistila, jak ohromné množství textu tato písnička obsahuje. „To je strašně těžký,“ svěřila se trochu zadýchaně.

Zatímco si s tímto mužem zapěla ještě další hit od amerického kytaristy Jasona Mraze, s jinou soutěžící se zaměřila na českou klasiku a oprášila tak svou paměť. Zazněla totiž lidová písnička z jižních Čech Kdyby tady byla taková panenka, která se pyšní nemalým počtem slok.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.