Celebrity

19. října 2021 05:32

Žaneta Dernerová

Neuvěřitelné! Hýbe věcmi, aniž by se jich dotkl! Český mentalista šokoval i Marianu Prachařovou

VLOGY Mariany: Marjánka v šoku z kouzla soutěžícího. Snaží se ho odhalit

Přimět věci, aby se pohnuly bez jediného dotyku jen za pomoci silné energie, už není pouhý trik z filmových pláten. Že se něco takového může stát i ve skutečnosti, dokázal mentalista z Prahy, který před zraky kamer i šokované Mariany Prachařové svou energetickou silou doslova nadzvedl část balíčku karet, z něhož sama vyletěla právě ta, kterou si Mariana jen chvíli před tím označila.

Vědecky zaměřeným lidem skeptickým vůči záležitostem „mezi nebem a zemí“, kteří věří jen tomu, co si mohou racionálně zdůvodnit, se na něco takového bude jen těžko dívat. Mentalista Jakub Hodan totiž předvedl neskutečný kousek, ze kterého zůstává rozum stát. Fascinovaná Mariana Prachařová jen nevěřícně zírala!

Když Mariana poprosila mentalistu Jakuba Hodana o nějaké kouzlo, které by extra pro ni udělal, byla nadšená, že vybral právě to karetní. Mladší sestra Jakuba Prachaře, která si na bratra připravila dokonalou pomstu za všechny oběti Jakubových vtípků, totiž přiznala, že triky s kartami patří k jejím nejoblíbenějším.

Její první úkol byl jednoduchý – zkontrolovat balíček karet, zda nejsou magnetické, kovové či nějak označené. „Potvrzuju, jsou to normální papírový karty,“ komentuje Mariana, zatímco jimi názorně ohýbá. Následně si jednu z nich vybere a podepíše. Sama pak Jakubovi řekne, kdy má přestat kartami listovat, a na ono místo svou označenou kartu vloží.

Jakub Hodan nadzvedne balíček karet jen pomocí své energie

Jakub kousek poodstoupí a Mariana je zvědavá, co se bude dít dál. Stane se ale něco naprosto neuvěřitelného! Hodan položí balíček na zem a ve vzdálenosti několika centimetrů na něj působí svou energií. Jako by jeho ruce byly magnetické, část karet se nadzvedne, odsune a ven vyletí právě ta karta, kterou si Mariana podepsala. „Cože?“ nevěří svým očím mladá herečka a zpěvačka.

„Mně to trošku děsí,“ netají se svým ohromením a neváhá karty pro jistotu ještě jednou zkontrolovat. „To není možný, to není možný,“ je přesvědčená Mariana. „Ale fakt jsou úplně normální, papíráky,“ zhodnotí nakonec s tím, že ač to nelze pochopit, je to krásné kouzlo. Další nadané jedince představí Show Česko Slovensko má talent v pátek ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.