zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Neuvěřitelné! Hýbe věcmi, aniž by se jich dotkl! Český mentalista šokoval i Marianu Prachařovou

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná, foto: FTV Prima , Vydáno: 19.10.2021
Přimět věci, aby se pohnuly bez jediného dotyku jen za pomoci silné energie, už není pouhý trik z filmových pláten. Že se něco takového může stát i ve skutečnosti, dokázal mentalista z Prahy, který před zraky kamer i šokované Mariany Prachařové svou energetickou silou doslova nadzvedl část balíčku karet, z něhož sama vyletěla právě ta, kterou si Mariana jen chvíli před tím označila.

reklama

Vědecky zaměřeným lidem skeptickým vůči záležitostem „mezi nebem a zemí“, kteří věří jen tomu, co si mohou racionálně zdůvodnit, se na něco takového bude jen těžko dívat. Mentalista Jakub Hodan totiž předvedl neskutečný kousek, ze kterého zůstává rozum stát. Fascinovaná Mariana Prachařová jen nevěřícně zírala!

Když Mariana poprosila mentalistu Jakuba Hodana o nějaké kouzlo, které by extra pro ni udělal, byla nadšená, že vybral právě to karetní. Mladší sestra Jakuba Prachaře, která si na bratra připravila dokonalou pomstu za všechny oběti Jakubových vtípků, totiž přiznala, že triky s kartami patří k jejím nejoblíbenějším.

Mariana Prachařová, Jakub Hodan.
Autor: FTV Prima Mariana Prachařová, Jakub Hodan.

Její první úkol byl jednoduchý – zkontrolovat balíček karet, zda nejsou magnetické, kovové či nějak označené. „Potvrzuju, jsou to normální papírový karty,“ komentuje Mariana, zatímco jimi názorně ohýbá. Následně si jednu z nich vybere a podepíše. Sama pak Jakubovi řekne, kdy má přestat kartami listovat, a na ono místo svou označenou kartu vloží.

Jakub Hodan nadzvedne balíček karet jen pomocí své energie

Jakub kousek poodstoupí a Mariana je zvědavá, co se bude dít dál. Stane se ale něco naprosto neuvěřitelného! Hodan položí balíček na zem a ve vzdálenosti několika centimetrů na něj působí svou energií. Jako by jeho ruce byly magnetické, část karet se nadzvedne, odsune a ven vyletí právě ta karta, kterou si Mariana podepsala. „Cože?“ nevěří svým očím mladá herečka a zpěvačka.

V závěru Jakubova vystoupení Jasmina cítila vůni růže, přestože čichala k papírovému kapesníku.
Autor: FTV Prima V závěru Jakubova vystoupení Jasmina cítila vůni růže, přestože čichala k papírovému kapesníku.

„Mně to trošku děsí,“ netají se svým ohromením a neváhá karty pro jistotu ještě jednou zkontrolovat. „To není možný, to není možný,“ je přesvědčená Mariana. „Ale fakt jsou úplně normální, papíráky,“ zhodnotí nakonec s tím, že ač to nelze pochopit, je to krásné kouzlo. Další nadané jedince představí Show Česko Slovensko má talent v pátek ve 20:15 na Primě.

Česko Slovensko má talent IX - Jakub Hodan.

Skutečný mentalista přinutil Jasminu Alagič dělat divné věci

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Česko Slovensko má talent , Česko Slovensko má talent 2021 , Jakub Hodan , mentalista , Mariana Prachařová , Vlogy Mariany , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama