Celebrity

18. května 2021 11:00

Gabriela Kolinová

Topmodelka Naomi Campbell se stala v padesáti matkou. Ukázala fotku miminka

Topmodelka Naomi Campbell umí překvapit. Na Instagramu se pochlubila úžasnou novinkou. V téměř jedenapadesáti letech se stala matkou. Žádné další podrobnosti ale modelka neprozradila, a tak je možné, že si děťátko adoptovala. Nebo jí ho odnosila náhradní matka?

Radostnou novinu oznámila modelka trochu tajemně. Na sociální síti zveřejnila pouze fotografii svých dlaní, ve kterých svírá malé nožičky. K snímku připsala: „Tento malý zázrak si mě vybral za matku. Je mi ctí, že tato duše je v mém životě a není možné slovy popsat pouto, které k tobě cítím, můj andílku. Není větší lásky.“

Naomi prý po miminku toužila dlouho a založení rodiny bylo jejím snem. Kdo je otcem dítěte a zda je opravdu modelky nebo ho adoptovala, není jasné. Na Instagramu jí však k mateřství gratuluje řada slavných osobností. Třeba herečka Zoe Saldana nebo světový módní návrhář Marc Jacobs.

Naomi Campbell patří mezi největší modelingové ikony. V 80. a 90. letech byla jednou z nejžádanějších modelek. V lásce ale moc štěstí neměla. V roce 1993 se zasnoubila s baskytaristou U2 Adamem Claytonem, po roce vztahu se ale rozešli. V letech 2008 až 2013 chodila s ruským obchodníkem Vladislavem Doroninem.

Sdílejte článek
Štítky porod Instagram mateřství Naomi Campbell Naomi Campbellová Zoe Saldana Marc Jacobs Adam Clayton

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.