Celebrity

12. března 2021 14:54

Gabriela Kolinová

Modelka Emily Ratajkowski je mámou. Ukázala něžnou fotku s miminkem

Topmodelka Emily Ratajkowski, kterou často vídáme na sociálních sítích svlečenou, se stala maminkou. S partnerem Sebastianem Bear-McClardem mají syna, kterému dali jméno Sylvester Appolo Bear. Pár chce miminko vychovávat bezpohlavně. Prý si sám v dospělosti určí, kým se cítí být. Emily na svém Instagramu zveřejnila něžnou fotku, kde miminko kojí.

Emily Ratajkowski je známá tím, že ji fanoušci na sociálních sítích vídají častěji vyslečenou než oblečenou. I v těhotenství na svůj Instagram dávala velmi odvážné fotky s bříškem. A teď se stala maminkou. Na poslední fotce syna, který přišel na svět na Mezinárodní den žen, kojí.

„Sylvestr Apollo Bear se k nám připojil na Zemi. Sly přišel na svět 8. března. Bylo to nejkrásnější a nejvíc láskou naplněné ráno mého života,“ napsala.

Už před porodem se pár nechal slyšet, že pohlaví si jejich dítětě určí samo v dospělosti. Až zjistí, kým se cítí být. Nechtějí ho prý vychovávat podle zažitých stereotypů.

Modelka, která se za nahotu rozhodně nestydí, dlouhodobě bojuje za práva žen. Nahé tělo považuje za ženský nástroj. O ženské sexualitě, feminismu a chování mužů k ženám napsala i knihu s názvem My Body.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.