Celebrity

24. září 2021 05:50

redakce Prima Ženy

Václav Kopta si spletl vášnivé ornitology s paparazzi: Byl to trapas!

7 pádů Honzy Dědka (21) - Václav Kopta a včelí alergie

Herec Václav Kopta si splnil sen a vyzkoušel si povolání řidiče autobusu pražské MHD. Autobusy ale nejsou jeho jediný koníček, Kopta jich má daleko víc. Třeba včelaření nebo ornitologii. K té se dostal hodně nešťastným trapasem.

Václav Kopta v televizní talkshow 7 pádů Honzy Dědka nedávno prozradil, že má úchylku pro řízení autobusu. Díky pandemii dokonce začal pracovat pro dopravní podnik. „Jezdil jsem ohleduplně, pomalu a na čas. Zakládal jsem si na tom. Mám takovou úchylku, vyžaduji přesnost nejen od sebe, ale i od svých bližních. Pro mě půl minuty zpoždění na lince znamenalo lehce infarktózní stav. Ale strašně mě to bavilo,“ vzpomíná na měsíce v lockdownu, kdy jezdil běžnou autobusovou linku.

Na včely je Kopta alergický, přesto vlastní zajímavý včelín

S hromadnou dopravou si nedal pokoj ani u včelařství, kterému se věnuje. Včelín postavil ve stylu autobusové zastávky. Teď se ale své vášně bude muset vzdát. „Se včelami je konec, kamaráde,“ povzdechl si před moderátorem Honzou Dědkem. „Sekal jsem trávu a moje včely to vyhodnotily jako napadení, inkasoval jsem asi tři žihadla do lýtka, odjel jsem na zkoušku Wericha, a během dvou hodin jsem se začal měnit ve sloního muže. Nejdříve se ztratila ponožka, pak nárt i kotník. Začalo se mi dělat blbě, musel jsem na vyšetření, přišly výsledky a vypadá to, že s tímhle koníčkem je konec. Budu hledat dobrého příjemce našich včel. Jsou vychované, čistotné, vrací se na čas a je na ně spoleh. Jejich stanoviště, včelín, vypadá jako zastávka ČSAD,“ vypráví Kopta.

Ornitology si spletl s paparazzi

Václav Kopta žije s manželkou a dcerami ve vysněné vile na pražské Hanspaulce. Jednou ho překvapili schovaní fotografové s půlmetrovými objektivy před domem. Jak pobaveně herec vyprávěl, byl překvapený ze své vlastní slávy. Když se ale údajní paparazzi nevzdalovali několik dní a jejich objektivy mířily směrem do oken koupelny, kde se koupaly jeho dcery, vztekle zakročil.

Během jeho plamenného projevu se ale ukázalo, že fotografové nejsou paparazzi a absolutně netuší, kdo Václav Kopta je. Na jeho zahradě se ale uhnízdil vzácný pták brkoslav, jenž do střední Evropy přilétá jednou za pět let. „Nakonec jsem se s nimi spřátelil na facebookové skupině, a pak jim hlásil, že brkoslav přilétl znovu. Pak se ale ukázalo, že tento pták má do brkoslava daleko,“ směje se.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.