zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Václav Noid Bárta bude trojnásobným tátou. Prozradil pohlaví i jaké dají miminku jméno

Noid bude trojnásobným otcem
Noid bude trojnásobným otcem
Zpěvák Vašek Noid Bárta a jeho přítelkyně Eliška Grabcová čekají miminko. Radostnou zprávu oznámili na Instagramu. V reportáži pořadu Showtime se pak rozpovídali více. Prozradili, zda to bude chlapeček nebo holčička. A netajili ani jména, která mají přichystaná.

reklama

„Miminko je plánované a podařilo se nám hned napoprvé, takže máme obrovskou radost. Teď jsme byli na kontrole a všechno je v pořádku, tak nás teď čekají jenom samé radosti,“ svěřil se v reportáži Noid Bárta. 

Pro Vaška a jeho přítelkyni Elišku to bude druhý společný potomek. Pár už má dceru Elišku (Elzu), která brzy oslaví dva roky. Z předchozího vztahu s Gabrielou Dvořákovou má Noid sedmiletou dceru Terezku.

Vašek směje, že je profesionální otec. A se svými potomky má jasný záměr. „Já si vyrábím takový malý Kelly Family. Elza bude hrát na bubny, Terezka bude zpívat a tady ten prcek bude hrát na housle,“ řekl s nadšením pyšný otec. 

Václav Noid Bárta a Eliška Grabcová
Autor: profimedia Václav Noid Bárta a Eliška Grabcová

Vašek Noid Bárta: Jestli to bude holčička, tak Anna. Elza a Anna, to musí být

A jak reagoval na zprávu o těhotenství své partnerky? „Vyběhl jsem ze studia, řval jsem a dal jsem Elišce velkou pusu,“ svěřil se. Miminko prý bylo plánované. „Elza potřebuje sourozence, protože když naše větší Terezka odjíždí, tak ona byla vždycky hrozně smutná, tak jsme si řekli, že potřebuje ještě parťáka,“ vysvětlili rodiče.

Sedmiletá Terezka se také na sourozence moc těší. „Ta byla nadšená, protože ona si hrozně přeje brášku, ale já umím dělat jenom holky, takže uvidíme,“ dodal se smíchem Bárta. 

A vědí tey už Vašek s Eliškou pohlaví miminka? „Jsme ve třetím měsíci a je to na osmdesát procent a není to jistý, ale vypadá to, že to bude holčička. Takže budu mít asi tři holky a já jsem hrozně šťastný. Takže já a Sylvester Stallone máme tři holky,“ řekl hrdý otec. A prozradil i přichystaná jména. „Když to bude kluk, tak Vašík a když holka, tak Anička, protože Elza a Anna, to musí být,“ zasmál se zpěvák. 

Leoš Mareš oznámil, že se ženou Monikou čekají miminko.

Radost u Leoše Mareše. Monika je těhotná. Moderátor to oznámil známou hláškou z filmu

reklama

Související témata: Václav Noid Bárta , těhotenství , rodičovství , mateřství , Showtime , Eliška Grabcová , Gabriela Dvořáková

reklama

Přečtěte si také

reklama