Celebrity

22. října 2021 05:59

Gabriela Kolinová

Václav Noid Bárta bude trojnásobným tátou. Prozradil pohlaví i jaké dají miminku jméno

Zpěvák Vašek Noid Bárta a jeho přítelkyně Eliška Grabcová čekají miminko. Radostnou zprávu oznámili na Instagramu. V reportáži pořadu Showtime se pak rozpovídali více. Prozradili, zda to bude chlapeček nebo holčička. A netajili ani jména, která mají přichystaná.

„Miminko je plánované a podařilo se nám hned napoprvé, takže máme obrovskou radost. Teď jsme byli na kontrole a všechno je v pořádku, tak nás teď čekají jenom samé radosti,“ svěřil se v reportáži Noid Bárta. Pro Vaška a jeho přítelkyni Elišku to bude druhý společný potomek. Pár už má dceru Elišku (Elzu), která brzy oslaví dva roky. Z předchozího vztahu s Gabrielou Dvořákovou má Noid sedmiletou dceru Terezku.

Vašek směje, že je profesionální otec. A se svými potomky má jasný záměr. „Já si vyrábím takový malý Kelly Family. Elza bude hrát na bubny, Terezka bude zpívat a tady ten prcek bude hrát na housle,“ řekl s nadšením pyšný otec.

Vašek Noid Bárta: Jestli to bude holčička, tak Anna. Elza a Anna, to musí být

A jak reagoval na zprávu o těhotenství své partnerky? „Vyběhl jsem ze studia, řval jsem a dal jsem Elišce velkou pusu,“ svěřil se. Miminko prý bylo plánované. „Elza potřebuje sourozence, protože když naše větší Terezka odjíždí, tak ona byla vždycky hrozně smutná, tak jsme si řekli, že potřebuje ještě parťáka,“ vysvětlili rodiče.

Sedmiletá Terezka se také na sourozence moc těší. „Ta byla nadšená, protože ona si hrozně přeje brášku, ale já umím dělat jenom holky, takže uvidíme,“ dodal se smíchem Bárta.

A vědí tedy už Vašek s Eliškou pohlaví miminka? „Jsme ve třetím měsíci a je to na osmdesát procent a není to jistý, ale vypadá to, že to bude holčička. Takže budu mít asi tři holky a já jsem hrozně šťastný. Takže já a Sylvester Stallone máme tři holky,“ řekl hrdý otec. A prozradil i přichystaná jména. „Když to bude kluk, tak Vašík a když holka, tak Anička, protože Elza a Anna, to musí být,“ zasmál se zpěvák.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.