Celebrity

3. března 2021 05:59

Jana Divišová

Václav Noid Bárta změnil život: Má dvě dcery, nové tělo a kromě zpívání i točí

Než kývnete na nabídku, obvykle si o ní něco zjistíte. Ale existují výjimky. To, když vám volají lidé, se kterými byste šli po hlavě do všeho. A stejně to udělal i zpěvák a skladatel Václav Noid Bárta: „Řekl jsem Honzovi Maxiánovi jo, ještě než mi vůbec vysvětlil, o co jde,“ říká ke svému angažmá v nové televizní show. Nové začátky má rád. V roce 2020 se mu narodila druhá dcera a začal se připravovat na novou fitness kariéru.

Václav Noid Bárta se totiž objeví v show Máme rádi Česko. „Mým úkolem je společně se Sárou Milfajtovou a Vendulkou Příhodovou zpívat písničky, které se soutěžící předtím pokoušeli uhodnout,“ přibližuje a s úsměvem dodává: „Takže jsem vlastně taková vokalistka s hlubokým hlasem.“

Není to poprvé, co Noid Bárta v téhle show vystupuje: „Už jsem samozřejmě soutěžil a ani zpívání není premiéra. Zpíval jsem s toutéž kapelou Jana Maxiána v loňském vánočním speciálu show. Moc jsem se těšil, že se potkám s týmem, který za touhle soutěží stojí. Všichni jsou fakt skvělí,“ říká nadšeně.

Poslechněte si, co dalšího Václav Noid Bárta prozradil v rozhovoru:

Kompletní změna života se Noidovi vyplatila

Stejně jako všichni ostatní umělci i Vašek v současné situaci práci před kamerou vítá. Málo se však ví, že se umí postavit i na druhou stranu – za kameru. Platí to už od první vlny covidu. „Jako zpěvák jsem sice nefunkční, ale jako kameraman a režisér jsem teď funkční velice. Pořád pracuji na různých klipech,“ řekl v rozhovoru pro ShowTime.

Hodně času mu pak zabírá péče o dvě malé dcery (každou má z jiného vztahu) a také cvičení. Před třemi lety jsem podstatně změnil svůj život a řekl jsem si: Už dost, cpát do sebe fast foody a večer se opít v divadelním baru, to už stačí, máš dítě, tak už by to chtělo trochu klid. No a když už jsem se rozhodl pro změnu, tak jsem ji udělal kompletní. Podepsal jsem spolupráci s jednou firmou a v rámci smlouvy jsem se zavázal, že moje tělo totálně změníme. Nastoupili jsme na přísný řád a výsledkem bylo, že po téměř třech letech jsem se mohl postavit na pódium mezi ostatní soutěžící Men´s Physique,“ řekl v rozhovoru pro týdeník 5plus2.

Premiéra IX. řady show Máme rádi Česko začíná v pátek 5. března ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.