Celebrity

19. prosince 2021 05:55

Karolína Oehmová

Co se narodil syn, spím na gauči! Vánoce u Michala Novotného budou letos jiné

Michal Novotný o Vánocích

Divadla se sice stále neplní tak jako před pandemií, ale Michal Novotný má teď jiné starosti. Krásné rodinné. Letos to budou první Vánoce, kdy s nimi u stromečku bude i syn, který se jim nedávno narodil. Jak to spolu oslaví? A kam vás Michal pozve? Může to být i vhodný tip na vánoční dárek!

Herec, bavič a otec dvou dětí, to je Michal Novotný. Znát ho můžete z komediální Partičky, která baví diváky napříč celou republikou. Bohužel ale i je zasáhla pandemie, a tak běžně vyprodaná představení jsou momentálně minulostí. „Nějak se to nedaří, teď se asi moc lidem nechce do divadel, což není se čemu divit. Samozřejmě v plánu Partičky jsou,“ říká Novotný.

Na Vánoce budou letos změny

Michal Novotný si Vánoce bude užívat s rodinou, navíc jeho dcera dospěla do věku, kdy už bude Ježíška vnímat. „Dceři už je 2,5 roku, takže se těším. Loni to bylo spíš o tom, že ji bavilo roztrhávat balící papíry, ale letos už by to mohla vnímat. Takže se budeme soustředit, aby byl hezký stromeček a dobrá nálada doma,“ prozrazuje plány na Vánoce Novotný. A ještě jedna změna je čeká, bude s nimi poprvé i syn, který se jim tento rok narodil. Je prý hodný, ale herec od té doby spí na gauči.

Na vždy vtipného Michala Novotného a jeho kolegy z Partičky se můžete přijít podívat, a to rovnou na open air představení. Přehled vystoupení najdete na partickanavzduchu.cz. A pokud patříte mezi ty, kteří jsou teď raději doma, sledujte Partičku na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.