Velká rána pro Jaromíra Jágra. Zemřela jeho krásná neteř

Jaromír Jágr prožívá těžké chvíle, po dlouhém boji se zákeřnou nemocí mu zemřela jeho neteř Naďa Kallová. Podlehla leukémii, se kterou se potýkala několik let. Svůj boj prohrála před koncem minulého roku. Smutnou zprávu sdělil na sociálních sítích bratr zesnulé Jiří Kalla.

„Před koncem roku nám bohužel odešla moje milovaná sestra Naďa,“ napsal v instagramovém příspěvku bratr zesnulé ženy. „Nezvládnu popsat, jak moc skvělý člověk byla. Stejně tak jako nezvládnu popsat její nádhernou duši, kdy byla pro každého vždy oporou. Budeš navždy v našich srdcích,“ uvedl.

Zpráva je o to bolestnější, že mladá žena byla matkou malého dítěte. Naďa před svým onemocněním pracovala v Jágr týmu. „S Jardou se sice moc neviděli, ale samozřejmě je to pro něj velká rána,“ svěřil se deníku Blesk člověk blízký Jágrově rodině. „Taková krásná a hodná holka, měla malé dítě,“ doplnil smutně zdroj.

ZDROJ: isport.blesk.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.