Celebrity

3. března 2021 11:00

Petra Kloidová

Veronika Arichteva: Starost o dítě na mě manžel nehodil, můžu spát i do deseti

Herečka a influencerka Veronika Arichteva je maminkou pětiměsíčního chlapečka Luky. Pandemie jí tedy úplně nevadí. Výhodou je také, že její manžel Biser Arichtev, který pracuje jako televizní režisér, je momentálně více doma a může pomáhat. „Je to můj parťák, starost o dítě na mě nehodil,“ říká Veronika, která občas může spát až do desíti hodin ráno.

Veronika Arichteva je známá svou uvolněnou povahou, a tak jí ani těhotenství a porod příliš nezaskočil, i když nerodila priřozeně, jak si přála, ale porod skončil císařským řezem: „Luka byl hodně velký. Měla jsem hodně velké břicho na to, jak jsem malá. Ale neřeším to, myslím, že všechno je tak, jak mělo být,“ říká herečka a s humorem dodává, že ji trochu mrzí, že se stále nevejde do džín, které nosila před těhotenstvím.

Hodné dítě je milým překvapením

Co bylo ale trochu překvapením pro oba, je fakt, že mají hodné dítě. „To jsme nečekali, připravovali jsme se na peklo. A peklo se zatím neděje,“ směje se známý režisér. Veronika si dokonce jako jedna z mála čerstvých maminek užívá čas od času spánek až do dopoledne. „Teď jsme například zavedli to, že pár dní v týdnu můžu spát například do desíti do rána, Bisi si vezme malého dolů v domě, abych ho neslyšela a mohla se v klidu vyspat,“ říká Veronika.

Spánek si ale užíval i známý režisér, když se jeho žena začala zotavovat po náročném šestinedělí. „Hodně často jsem spal, když pominulo šestinedělí, Verča byla po císaři, takže v tu dobu jsem musel hodně pomáhat, ale v momentě, kdy se vše trochu uvolnilo, tak jsem i já polevil,“ směje se. A pokud se Veroniky zeptáte, zda ji něco během mateřství překvapilo na jejím partnerovi, má jasnou odpověď. „Už jsem si ověřila během jedné taneční soutěže, že Bisi mě vždycky podpoří při kterékoliv těžké situaci, a tak se stalo i teď. Je to můj parťák, starost o dítě na mě nehodil. Jsem docela ráda, že v této době se netočí a je doma,“ usmívá se herečka.

Nervozita Veroniky prozradila vztah s režisérem

Dvojice se seznámila a sblížila při natáčení jednoho veleúspěšného seriálu, který zaznamenává dějiny jedné české rodiny ve druhé polovině 20. století. „Po tom večeru, kdy jsme se poznali trochu líp, jsme natáčeli a já jsem byla strašně nervózní, takže když se točila scéna, ve které nesu tác s hrníčky, klepaly se mi ruce a ty hrnky se začaly o sebe úplně neuvěřitelně kvrdlat, a tím jsem to propálila, a tak celý štáb hned věděl…“ vzpomíná Veronika na počátky jejich vztahu.

Společně spolu ale pracují málokdy. „Já už delší dobu nehraju v ničem, co můj manžel natáčí,“ říká Veronika s tím, že se chtějí vyhnout obviňování z jakékoliv protekce. „Na začátku jsme tomu tlaku čelili,“ potvrzuje Biser. „Ale jednou jsem naopak dokonce režíroval nějaké divadelní představení jenom díky tomu, že tam hrála Veronika. Byla to moje první a zatím jediná zkušenost s divadelní režií a moc jsem si to užil. Měli jsme však trochu třenice. Veronika je zkušená herečka na prknech různých divadel, tak mě školila v tom, co je potřeba jak řešit.“ Jeho žena pak doplňuje: „Bisi měl představu, že se ten obraz postaví a tak už to zůstane. Nedošlo mu, že každá divadelní zkouška je jiná a že se to stále tvoří.“ Nicméně nakonec vše dobře dopadlo a hra je prý na repertoáru dodnes, ačkoli se teď kvůli omezením nehraje.

Více uvidíte dnes v Show Jana Krause na Primě ve 21:35.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.