zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Známe vítěze Talentu 2021. Devátý ročník vyhráli Češi!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová, foto FTV Prima , Vydáno: 12.12.2021
Po bombastickém velkém finále talentové show, v němž nás moderátoři pořadu Jasmina Alagič Vrbovská a David Gránský napínali do poslední vteřiny, známe vítěze. Výhru 40 tisíc euro si odnesla taneční skupina Diamonds.

reklama

Nadaní Diamonds uchvátili porotu během castingových kol. „Já jsem velmi šťastná, že jsme se jako porota shodli. Podle mě to bylo hollywoodské číslo,“ myslí si Diana Mórová, která v medailonku před vystoupením tanečníků z Nového Bydžova zavzpomínala na jejich představení Vymítání ďábla. Svým scénickým tancem doplněným o fantastické a nebezpečné akrobatické prvky oslnili porotu natolik, že jim poprvé v historii soutěže udělila porotcovský zlatý buzzer.

Laťku si tak už při castingu nastavili Diamonds pěkně vysoko. Jak poznamenal porotce Jaro Slávik, není lehké ji překonat. I to se jim ale bravurně povedlo. Kromě neuvěřitelných akrobatických kousků, precizních tanečních pohybů, dokonalé choreografie a kostýmů totiž zvolili velmi silné téma – Lidice.

Poprvé v historii soutěže je použit porotcovský zlatý buzzer.
Autor: FTV Prima Poprvé v historii soutěže je použit porotcovský zlatý buzzer.

„Moje děti znázorňují to lidské sousoší a to sousoší symbolizuje třináct milionů dětských obětí po dobu války,“ vysvětluje výběr tématu jejich učitel s tím, že záměrem je poukázat nejen na tuto strašlivou skutečnost, ale i na nutnost, aby se to již nikdy neopakovalo.

Marta Jandová Diamantům z Česka výhru přála 

Šanci na vítězství českých Diamantů věřila třeba zpěvačka Marta Jandová. „Je to takový můj jeden ze dvou tipů na vítěze,“ svěří se ještě před jejich vystoupením Marta, která v přímém přenosu zazpívala společně se svým otcem a členem kapely Olympic Petrem Jandou. To ještě netušila, že bude po jejich fenomenálním představení tak dojatá, že bude jen těžko hledat slova a hodnotit.

Zlatý buzzer skupině Diamonds nakonec udělí všichni porotci společně.
Autor: FTV Prima Zlatý buzzer skupině Diamonds nakonec udělí všichni porotci společně.

Ovšem nebyla to pouze Marta, kdo byl z emotivního vystoupení naměkko. Hlas se třásl i moderátorce Jasmině Alagič a její kolega David Gránský přiznal husí kůži po celém těle. Všechny dostal jeden konkrétní okamžik, ve který zatrnulo zejména všem rodičům.

Vítězní Diamonds se po slavnostním večeru nechali slyšet, že část výhry 40 tisíc euro chtějí věnovat některé z nadací pro děti, které v životě neměly takové štěstí jako oni. 

Pokud jste nesledovali živý přenos přes stream na iPrima.cz, užijte si záznam velkého finále deváté řady show Česko Slovensko má talent a báječné výkony všech soutěžících ještě v neděli od 20:15 na Primě.

Porotci deváté řady show Česko Slovensko má talent.

Historický okamžik v talentové soutěži! Tohle porotci ještě nikdy neudělali!

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Česko Slovensko má talent , Česko Slovensko má talent 2021 , ČSMT finále 2021 , Diamonds , vítěz , Marta Jandová , Diana Mórová , Jaro Slávik , Jakub Prachař , Jasmina Alagič , David Gránský , FTV Prima , vítěz Česko Slovensko má talent

reklama

Přečtěte si také

reklama