Vojta Kotek nešetřil selfíčky s mrtvolou. Ta ho v seriálu Einstein odbourala smíchy

Po roli detektiva v seriálu Mordparta je herec Vojta Kotek na mrtvoly v práci již zvyklý. Při natáčení seriálu Einstein – případy nesnesitelného génia se však setkal s takovou, která ho nadmíru zaujala.

Filip Koenig v podání Vojty Kotka dorazí v páté epizodě seriálu Einstein – případy nesnesitelného génia na místo činu, kde na ohledání čeká oběť vraždy. Herec se k sedící mrtvole přiblíží a nestačí se divit. Tvář namaskovaného figuranta má pozoruhodný výraz, který v tu chvíli zaujme nejen nesnesitelného génia, ale i jeho představitele. Vojta Kotek se nechal slyšet, že právě tato mrtvola patřila k jeho nejoblíbenějším.

„Našli jsme mrtvolu, která měla velmi vyboulené oči připomínající vejce vařená natvrdo. Kuriózním detailem bylo, že vejce natvrdo právě jedla kriminalistka Lenka a moc dobře se jí v tu chvíli neudělalo. Filipa to pobavilo a té jeho poťouchlosti to přišlo velmi vhod,“ přibližuje Kotek scénu, jejíž natáčení si prý řádně užil a jen se smál.

„Myslím, že tam měl náš komparzista pingpongové míčky, které držel sám v očích, a musím říct, že to hrál velmi dobře. Celou dobu byl v roli a snažil se nedýchat i když jsme netočili. Přišlo mi to kuriózní a říkal jsem si, jestli vůbec ví, že netočíme. Mám s ním docela spoustu legračních selfíček,“ přiznává Vojta Kotek. Na místě činu nebyl sám. Záda mu kryla Sonička v podání Evy Josefíkové. „Jako Soňa jsem to zblízka obdivovala, ale nebylo to nic extra pěkného. A taky mi bylo líto pána, který tu mrtvolu hrál. Měl na očích nalepené upravené pingpongové míčky a celou dobu tam musel nehnutě sedět. A že se to natáčelo dlouho! Tímto bych mu chtěla vyřídit pozdrav a uznání, že to vydržel,“ vzpomíná na natáčení dnes už maminka několikatýdenní dcery Loty Eva Josefíková.

Další případ z krimiseriálu Einstein – případy nesnesitelného génia sledujte v sobotu ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.