Celebrity

14. září 2021 06:59

Žaneta Dernerová

Neuvěřitelné! Tenhle X-Men na sobě udrží různé věci a nespadnou. Čím ještě šokoval?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (3) - upoutávka

Na první pohled vypadá jako obyčejný chlapík. Ale dejte mu svůj mobil na tvář a zůstanete nevěřícně koukat. Nejenže nespadne, drží na něm jako přilepený. Tenhle sympaťák z Chicaga je jedním ze čtyř lidí na světě, kteří oplývají schopnostmi připomínajícími hrdiny filmu X-Men. Čím definitivně dostal porotu Česko Slovensko má talent? Podívejte se v exkluzivní ukázce.

Američan s přezdívkou Can Head se narodil s ojedinělým typem pokožky, na kterou se dokážou „přilepit" různé předměty a udrží se na ní. Zní to sice trochu jako sci-fi, ale opravdu nejsme ve filmu. Lékaři si jeho neuvěřitelnou schopnost vysvětlují kombinací dvou faktorů. Jednak jeho krevní skupinou Rh negativní, jednak tím, že se narodil o tři a půl měsíce dříve.

Can si této své jedinečnosti všiml, když mu bylo sedm let. Postupem času, jak vyrůstal, dokázal na sebe přilepit stále více a více předmětů. Ještě zajímavější ale podle něho je, že věci k němu přilepené dokáže ovládat. Tudíž když má na čele přilepené hned dvě plechovky, umí ovlivnit, která z nich má odpadnout.

Can Head připomíná hrdiny z filmu X-Men

„Nechtěl jsem s tím vystupovat, abych nebyl za podivína,“ přiznává Can, jehož názor změnil až film X-Men, který vypráví právě o lidech se speciálním X-faktorem, jenž jim poskytuje nadpřirozenou sílu. Od té chvíle ho lidé v jeho okolí začali přesvědčovat, aby ostatním ukázal, co dokáže. Nakonec se nechal přemluvit. „I tak mě hodně lidí považuje za jednoho z X-Menů,“ přiznává muž, který se dvěma přilepenými plechovkami na hlavě vypadá jako ďábel.

Tento sympaťák s fascinujícími schopnostmi si na pódium pozval dokonce i moderátora Česko Slovensko má talent Davida Gránského, aby mu dělal asistenta. Nalil mu tak například do sklenice pivo z plechovky, kterou měl přilepenou v dlani. To ale nebylo vše a Davida poctil i panákem tequily. Skleněnou láhev si přilepil k temeni a záklonem hlavy společně s Davidovou pomocí naplnil hned dva frťany, kterými si pak vítězoslavně připili.

Výjimečný Can si k hlavě přilepil i mobil porotce Jakuba Prachaře. Pravý hřeb ale přišel ve chvíli, kdy na pódium pozval od porotcovského stolu Martu Jandovou a Dianu Mórovou. Podívejte se sami, čím všechny definitivně dostal.

Na další epizodu Česko Slovensko má talent se těšte v pátek od 20:15 na Primě. Díl s chlapíkem s X-Men schopnostmi si můžete pustit v archivu televize Prima na iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.