zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Neuvěřitelné! Tenhle X-Men na sobě udrží různé věci a nespadnou. Čím ještě šokoval?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová , Vydáno: 14.09.2021
Na první pohled vypadá jako obyčejný chlapík. Ale dejte mu svůj mobil na tvář a zůstanete nevěřícně koukat. Nejenže nespadne, drží na něm jako přilepený. Tenhle sympaťák z Chicaga je jedním ze čtyř lidí na světě, kteří oplývají schopnostmi připomínajícími hrdiny filmu X-Men. Čím definitivně dostal porotu Česko Slovensko má talent? Podívejte se v exkluzivní ukázce.

reklama

Američan s přezdívkou Can Head se narodil s ojedinělým typem pokožky, na kterou se dokážou „přilepit" různé předměty a udrží se na ní. Zní to sice trochu jako sci-fi, ale opravdu nejsme ve filmu. Lékaři si jeho neuvěřitelnou schopnost vysvětlují kombinací dvou faktorů. Jednak jeho krevní skupinou Rh negativní, jednak tím, že se narodil o tři a půl měsíce dříve. 

Can si této své jedinečnosti všiml, když mu bylo sedm let. Postupem času, jak vyrůstal, dokázal na sebe přilepit stále více a více předmětů. Ještě zajímavější ale podle něho je, že věci k němu přilepené dokáže ovládat. Tudíž když má na čele přilepené hned dvě plechovky, umí ovlivnit, která z nich má odpadnout.

Can Head připomíná hrdiny z filmu X-Men

„Nechtěl jsem s tím vystupovat, abych nebyl za podivína,“ přiznává Can, jehož názor změnil až film X-Men, který vypráví právě o lidech se speciálním X-faktorem, jenž jim poskytuje nadpřirozenou sílu. Od té chvíle ho lidé v jeho okolí začali přesvědčovat, aby ostatním ukázal, co dokáže. Nakonec se nechal přemluvit. „I tak mě hodně lidí považuje za jednoho z X-Menů,“ přiznává muž, který se dvěma přilepenými plechovkami na hlavě vypadá jako ďábel.

Česko Slovensko má talent IX - Can Head.
Autor: FTV Prima Česko Slovensko má talent IX - Can Head.

Tento sympaťák s fascinujícími schopnostmi si na pódium pozval dokonce i moderátora Česko Slovensko má talent Davida Gránského, aby mu dělal asistenta. Nalil mu tak například do sklenice pivo z plechovky, kterou měl přilepenou v dlani. To ale nebylo vše a Davida poctil i panákem tequily. Skleněnou láhev si přilepil k temeni a záklonem hlavy společně s Davidovou pomocí naplnil hned dva frťany, kterými si pak vítězoslavně připili.

Česko Slovensko má talent - Jakub Prachař a Dagmar Lehotská.

Jakub Prachař vytvořil se zmatenou soutěžící duo připomínající Pata a Mata

Výjimečný Can si k hlavě přilepil i mobil porotce Jakuba Prachaře. Pravý hřeb ale přišel ve chvíli, kdy na pódium pozval od porotcovského stolu Martu Jandovou a Dianu Mórovou. Podívejte se sami, čím všechny definitivně dostal.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (2) – Marta a Diana se vezou

Na další epizodu Česko Slovensko má talent se těšte v pátek od 20:15 na Primě. Díl s chlapíkem s X-Men schopnostmi si můžete pustit v archivu televize Prima na iPrima.cz.

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Česko Slovensko má talent 2021 , Jakub Prachař , Marta Jandová , Diana Mórová , David Gránský , X-Men , FTV Prima , X-faktor

reklama

Přečtěte si také

reklama