zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Xindl X prošel razantní fyzickou proměnou a ztratil kamarády! Co se stalo?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 21.09.2021
Zpěvák a autor hitu Dysgrafik, Xindl X, prošel během pandemie náročnou fyzickou proměnou. Zhubl neuvěřitelných dvacet kilogramů. Jeho životní styl ho ale připravil o kamarády. Jak to?

reklama

Během lockdownu se Xindl X společně s rodinou přesunuli do slunného Španělska, kde nakonec zůstali několik měsíců. Právě tam se Ondřej Ládek alias Xindl X pustil do hubnutí. Hybnou silou byla ale jeho žena, která se zkrátka rozhodla, že manžel shodí přebytečná kila.

„Moje manželka mi ukázala fotku Davida Guetty, abych se podíval, jak skvěle vypadá v 53 a jak vypadám já ve 40. Myslel jsem si, že je to vtip, ale pak jsem zjistil, že mám v mobilu nainstalované nějaké kalorické tabulky. Tak mi došlo, že to asi vtip není a začal jsem se snažit. Přestal jsem pít a začal jsem sportovat a zhubl dvacet kilo,“ popsal v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Xindl X v pořadu 7 pádů Honzy Dědka
Autor: Teki Shine/ FTV Prima Xindl X v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Bez alkoholu nejsou kamarádi

Xindl X se tak musel během hubnutí vzdát alkoholu, který mu jako muzikantovi nikdy nebyl cizí. „V první vlně covidu jsem vypil sklípek rodičům, za kterými jsme jeli na víkend a zůstali tři měsíce. Napsal jsem tam desku, za kterou jsem utratil zbytek úspor. Pak jsem to musel otočit. Z dlouhodobého hlediska je abstinence myslím lepší. Když přijdou kamarádi na návštěvu, jim naleju, sobě ne. Mám už ale míň kamarádů,“ uznal s úsměvem Ondřej Ládek.

Na svém Instagramu samozřejmě informuje fanoušky o tom, jak jeho ztráta váhy pokračuje. „Dneska slavím 150 dnů bez alkoholu! Za tu dobu v nohách 1 350 km a 20 kg dole! Děkuju moc za podporu, kterou mi během té doby posíláte,“ pochlubil se Xindl X, který je k nepoznání. Pořad 7 pádů Honzy Dědka uvidíte v úterý ve 21:35 na Primě.

Denisa Nesvačilová

Denisa Nesvačilová: Natáčení milostné scény s Vojtou Dykem bylo utrpením

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , Xindl X , 7 pádů Honzy Dědka

reklama

Přečtěte si také

reklama