Celebrity

21. září 2021 13:30

Petra Kloidová

Xindl X prošel razantní fyzickou proměnou a ztratil kamarády! Co se stalo?

Zpěvák a autor hitu Dysgrafik, Xindl X, prošel během pandemie náročnou fyzickou proměnou. Zhubl neuvěřitelných dvacet kilogramů. Jeho životní styl ho ale připravil o kamarády. Jak to?

Během lockdownu se Xindl X společně s rodinou přesunuli do slunného Španělska, kde nakonec zůstali několik měsíců. Právě tam se Ondřej Ládek alias Xindl X pustil do hubnutí. Hybnou silou byla ale jeho žena, která se zkrátka rozhodla, že manžel shodí přebytečná kila.

„Moje manželka mi ukázala fotku Davida Guetty, abych se podíval, jak skvěle vypadá v 53 a jak vypadám já ve 40. Myslel jsem si, že je to vtip, ale pak jsem zjistil, že mám v mobilu nainstalované nějaké kalorické tabulky. Tak mi došlo, že to asi vtip není a začal jsem se snažit. Přestal jsem pít a začal jsem sportovat a zhubl dvacet kilo,“ popsal v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Bez alkoholu nejsou kamarádi

Xindl X se tak musel během hubnutí vzdát alkoholu, který mu jako muzikantovi nikdy nebyl cizí. „V první vlně covidu jsem vypil sklípek rodičům, za kterými jsme jeli na víkend a zůstali tři měsíce. Napsal jsem tam desku, za kterou jsem utratil zbytek úspor. Pak jsem to musel otočit. Z dlouhodobého hlediska je abstinence myslím lepší. Když přijdou kamarádi na návštěvu, jim naleju, sobě ne. Mám už ale míň kamarádů,“ uznal s úsměvem Ondřej Ládek.

Na svém Instagramu samozřejmě informuje fanoušky o tom, jak jeho ztráta váhy pokračuje. „Dneska slavím 150 dnů bez alkoholu! Za tu dobu v nohách 1 350 km a 20 kg dole! Děkuju moc za podporu, kterou mi během té doby posíláte,“ pochlubil se Xindl X, který je k nepoznání. Pořad 7 pádů Honzy Dědka uvidíte v úterý ve 21:35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 2. 2024

Berani, dnes v noci by vás mohly trápit temné, depresivní sny, které se pravděpodobně budou střídat s hloupými, které vás rozesmějí nahlas. Ráno byste se mohli probudit zcela zmatení z těchto představ a mohli byste mít tendenci je odmítat. Nedělejte to. Vaše sny se vám snaží něco sdělit o vás samotných. Zažili jste v poslední době své emocionální vzestupy a pády? Střídavě jste se nad něčím smáli a plakali? Zamyslete se nad tím!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.