Celebrity

15. února 2022 06:05

Ženy padesátníka Jágra promluvily. Co nechtěly prozradit a u které napoprvé pohořel?

Životem Jaromíra Jágra, který slaví padesáté narozeniny, prošla spousta žen. Vždycky to byly o mnoho let mladší sexy dlouhonohé krásky. Žádná z nich ho ovšem dosud nedokázala dotáhnout k oltáři a založit s ním rodinu. Co o hokejovém bohu prozradily jeho životní lásky?

Iva Kubelková, Nicol Lenertová, Andrea Verešová, Lucie Borhyová, Inna Puhajková, Veronika Kopřivová a nyní Dominika Branišová. To je výčet veřejně známých partnerek Jaromíra Jágra. Přestože s žádnou nakonec nevydržel, každá z nich na něj vzpomíná v dobrém.

Milostný život? Jsou věci, o kterých se nemluví

„Přeju mu jen to nejlepší, je to skvělý člověk. Byla jsem schopná za ním lítat po světě, do toho vysoká škola. Neměla jsem čas věnovat se naplno kariéře a modelingu, ale nelituji. Zažila jsem krásné časy. Rozešli jsme se, protože jsme měli jinou představu o budoucnosti. Věřím, že všechno je tak, já má být,“ prohlásila například Andrea Verešová, která s Jágrem chodila šest let. O tom, jak jim klapal milostný život, nechtěla hovořit. Naznačila jen, že pokud by za nic nestál, nebyli by spolu tak dlouhou dobu.

V podobném duchu hovořila i někdejší televizní moderátorka Nikol Lenertová, která s Jágrem randila zhruba rok a půl. „Měla jsem za sebou rozchod, on také – a pak jsme se najednou potkali na jedné akci. Říkala jsem si, že jsem dostala v době krize takovou odměnu. Potkali jsme se na určitou dobu. Oba jsme pak vnitřně vytušili, že je konec, když jsme zjistili, že každý chceme jít jinou cestou,“ prozradila Nikol. Na otázku, jaký je Jaromír milenec, se jen tajuplně pousmála. „Jsou věci, o kterých se nahlas nemluví,“ poznamenala.

Se všemi přítelkyněmi se Jágr rozešel v dobrém

Téměř se všemi partnerkami se hokejová hvězda rozešla v dobrém. Nejinak tomu bylo i v případě sportovní moderátorky Inny Puhajkové. „Prožili jsme spolu šest hezkých let, pořád se máme rádi a vzájemně se respektujeme. Moc bych mu přála, aby byl ve vztahu spokojený a našel tu pravou,“ uvedla v rozhovoru pro MF DNES.

Když se Jaromír snažil sbalit modelku a televizní moderátorku Ivu Kubelkovou, napoprvé pohořel. „Potkali jsme se na nějaké akci, chvíli jsme si povídali, on mi dal svoje telefonní číslo a řekl mi, ať mu zavolám. Odpověděla jsem mu, že klukům nevolám. To ho asi šokovalo,“ přiblížila s úsměvem Iva, která s hokejistou prožila necelé dva roky. Zároveň vyvrátila informace o tom, že by Jágrovy partnerky nevycházely s jeho matkou, která je pro něj velmi důležitá. „S jeho maminkou jsem vycházela výborně, je to skvělá žena,“ poznamenala Kubelková.

Krátký románek prožil hokejista i s Lucií Borhyovou. Šlo o letní, prázdninovou lásku, kterou se oba snažili utajit. Scházeli se v domě u Lucčiných rodičů. Když je načapali paparazzi, Jágr před nimi utíkal zadním vchodem přes plot ke svému autu – doslova jako „malý Jarda“.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.