Zlata Adamovská a Petr Štěpánek: Práci si domů nenosíme, ale kritičtí k sobě jsme

Herci a životní partneři Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se na začátku srpna po dlouhé době ukázali ve společnosti. Zlatě v divadle skončily herecké povinnosti, a tak se oba těší na trochu toho letního odpočinku. Kde budou trávit dovolenou?

Zlata Adamovská se svým manželem Petrem Štěpánkem zavítali na slavnostní premiéru dokumentu o Janu Werichovi, která proběhla 1. srpna v Muzeu Kampa. A Zlata zářila štěstím, že mohla na představení být. „Já jsem právě ukončila martyrium nebo spíš herecký maraton, který jsem měla ve Studiu DVA, na letní scéně na Vyšehradě. Ještě mám ten hlas nakřáplý a unavený, takže jsem ráda, že mám konečně volno a mohla jsem vyrazit mezi lidi a na krásný dokument,“ řekla v pořadu Showtime. S partnerem, hercem Petrem Štěpánkem, už se těší na dovolenou. „Bez toho to nejde,“ dodala Zlata. Tu budou trávit i v Česku. „Máme strašný resty u kamarádů,“ vysvětlil Petr Štěpánek. Manželé si v létě rádi užívají grilování. Nejraději ale mají, když práci v kuchyni zastane někdo jiný. „Já tam nejsem moc ráda, ale když už tam musím být, tak se mi to vždycky podaří, viď,“ obrátila se z otázkou na svého manžela, který jí přitakal. „Ano. Já jsem dobrý strávník.“

A jak herečka, která také hodně dabuje, léčí unavené hlasivky? „No, nejlepší je samozřejmě mlčet. Což se mi moc nedařilo, když jsem každý večer hrála. Snažím se teď být v klidu, cucám různý pastilky, hodně piju, hlavně šalvějový čaj,“ prozradila svůj recept.

Petr Štěpánek: Hrát se ženou? Radost! Je to profík

V rodině dvou herců se nabízí otázka, zda spolu doma řeší práci. Rozebírají například divadelní představení? „Ne, já když přijdu z představení, tak si dám pivo na ty hlasivky a jdu spát, protože jsem úplně vyšťavená. Ale občas si samozřejmě povídáme, když pracujeme spolu, tak asi jo, ale že bychom v tom doma nějak leželi? To máme jiné starosti,“ vysvětlila Zlata. A Petr Štěpánek to uvedl na pravou míru. „Ani náhodou. Vždyť je ten život moc krátký, ten se musí žít i jinak, ne jenom prací,“ dodal.

Petr Štěpánek prý s manželkou hraje rád. A určitě to neříkal jen proto, že Zlata stála vedle něj. „No jistě, že je to krásný. Protože je to profík. A soukromé věci prostě do práce nepatří,“ řekl. Kritičtí prý k sobě být ale umějí. „Velmi,“ upřesnila Zlata. A kdo je kritický víc? „Oba stejně,“ shodli se jednoznačně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.