Celebrity

17. ledna 2022 12:40

Milan Rozšafný

Známá zpěvačka zemřela poté, co se úmyslně nakazila covidem. Máte na rukou krev, tvrdí syn

Tragický konec mělo nakažení covidem pro zpěvačku folkové skupiny Asonance Hanu Horkou. Nemocí se navíc nakazila záměrně a šla jí naproti.

V 57 letech odešla v neděli 16. ledna do hudebního nebe zpěvačka skupiny Asonance Hana Horká, která zemřela na komplikace spojené s covidem. Její odchod je o to smutnější, protože se muzikantka nakazila nemocí záměrně. Nechtěla se totiž očkovat a doufala, že díky prodělání nemoci získá potřebnou imunitu a otevře se jí společenský život.

Přežila jsem deltu, vzkázala Horká na sociálních sítích

Ještě dva dny před svou smrtí informovala fanoušky na sociálních sítích o tom, že má nemoc již za sebou a celou záležitost brala s humorem. „Odtajním, ano, jsem prodělanec a přežila jsem i zbloudilou deltu. Ovšem bylo to velmi barvité. Život je tu pro mě a pro vás také,“ napsala Horká, která se těšila na divadelní i hudební akce či výlet k moři. Bylo to ovšem naposledy, co o sobě dala příznivcům a kamarádům vědět.

Odtajním😂ano,jsem Prodělanec😂😉a přežila jsem i zbloudilou Deltu😉 Ovšem bylo to velmi barvité.😂 Takže,pokud si pamatujete...

Posted by Hanka Horká on Friday, January 14, 2022

„Hana dělala vše pro to, aby se nakazila. Měla radost z pozitivity členů své rodiny, měla radost z vlastního nakažení, malovala si růžovou budoucnost,“ sdělil na Facebooku hudebník Miroslav Hlavička. Jeho slova pak v komentářích na sociálních sítích bohužel potvrdil syn Hany Horké Jan Rek, který nyní neskrývá nejen smutek, ale ani vztek vůči antivaxerům a vybízí lidi k očkování.

Jste odpad, mám na vás pivku, napsal naštvaný syn

„Mamce bylo špatně pět dní a sama tomu šla naproti. Získávání protilátek nemocí neuznávám dávno. O to víc, když se mi vlastní máma udusí v posteli. Tolik k nevědomosti situace, bohužel je to takhle jednoduchý. Za antivax příspěvky do diskuse si mě nepřejte. Máte na rukou krev,“ napsal rázně Rek na Facebooku.

Dále se pak v příspěvku obul do veřejně známých osobností, které šíří či v minulosti sdílely pochybnosti vůči očkování a jeho maminka si podle nich utvářela svůj názor. Názor, který se jí stal bohužel osudným. „Pohrdám vámi. Jste absolutní odpad a odteď na vás mám brutální pifku. Za pozůstalé – syn,“ dodal bez obalu Rek.

Sdílejte článek
Štítky nemoc smrt Facebook sociální síť COVID-19 Hana Horká Asonance Jan Rek Covid Miroslav Hlavička

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.