Veronika Khek Kubařová: Očkování je intimní věc. Mrzí mě, že rozděluje i rodiny

Herečka Veronika Khek Kubařová po vynuceném hereckém půstu prožívá nabité pracovní léto. Aby ne, je mladá, krásná, vždy příjemná a dobře naladěná. Herečka prozradila, kde trávila dovolenou a jak to má s očkováním proti koronaviru.

Herečka Veronika Khek Kubařová má důvod se usmívat, teď v létě točí jeden film za druhým. My ji zastihli během natáčení filmu Srdce na dlani.

Na dovolenou si ale čas našla, a tak Veronika vyrazila po Evropě. „Objeli jsme naše sousední státy a dostali jsme se na chviku i k moři, takže dvě noci jsme strávili i u moře, což bylo fajn ho po těch skoro dvou letech vidět. Takže jsem ho tak dojatě vítala, ahoj moře, tak zase někdy,“ svěřila se usměvavá herečka v pořadu Showtime.

Očkování? Každého věc. Ta druhá skupina mě nedráždí

Vzhledem k tomu, že se ve světě koronavirová opatření stále mění, na místě byly obavy. „Trošku ostražitá jsem byla, ale nikam jsme neletěli, bydleli jsme sami bez hotelů, takže jsem úplně strach neměla. Myslím, že jsme se dostali do té fáze, že už je potřeba se přestat bát, ale zároveň neztratit tu ostražitost. Nezapomínat, že i když je tady koronavirus, tak chceme nějak žít,“ vysvětlila.

Veronika si povzdechla nad jednou věcí a to je očkování. Je zklamaná, že společnost tak polarizuje. „Hrozně mě mrzí, že to vlastně vzbuzuje tak velké sváry mezi lidmi, že to rozděluje i rodiny a vztahy, to mi přijde strašná škoda. Já si myslím, že to je intimní věc každého člověka, jak to má s očkováním,“ objasnila. A přesně z tohoto důvodu ani ona neprozradila, jestli je, či není očkovaná. „Jsem určitě v nějaké skupině a ta druhá mě nedráždí, prostě respektuji i ty druhé. Moc bych si přála, aby se uklidnilo i tohle. A všichni šanci se rozhodnout podle svého,“ dodala.

Přání se plní. Mějte svoje sny, vzkazuje Veronika Khek Kubařová

Herečka totiž věří, že přání se plní. „Já jsem v tomhle smyslu fakt možná pro některé blázen, ale pro mě to je normální svět, takže na tohle absolutně věřím, že vysílané myšlenky se vrací, že má fakt význam se snažit být fér i sám před sebou, takže doporučuji všem snít a mít sny a přání,“ vzkazuje.

O tom, že se tajná přání plní, se Veronika přesvědčila i během natáčení filmu Srdce na dlani, kde kolem sebe měla hvězdnou společnost, jako je Bolek Polívka nebo Eliška Balzerová, které Veronika dříve hrála vnučku, tentokrát si ale střihla roli dcery. „Teď jsme si s Eliškou říkaly, že to je dobrý posun z babičky na maminku, že se to tak blíží, takže předpokládám, že v dalším projektu budeme sestry. Já myslím, že s Eliškou by to úplně v pohodě šlo, takže na to se těším,“ řekla se smíchem Veronika Khek Kubařová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.