zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Veronika Khek Kubařová je alergická na dotaz na děti. Jana Plodková šílí ještě z jedné otázky

Veronika Khek Kubařová dostává pořád otázky na založení rodiny, Jana Plodková i na svatbu.
Autor: profimedia Veronika Khek Kubařová dostává pořád otázky na založení rodiny, Jana Plodková i na svatbu.
Gabriela Kolinová , Vydáno: 02.06.2021
Ženy po třicítce často čelí tlaku svého okolí. Všichni se je pořád ptají na svatbu, případně na založení rodiny. Podobné otázky dostávají i známé herečky. Veronika Khek Kubařová přiznala, že už si na dotazy na založení rodiny vypěstovala lehkou averzi. Stejně tak její kolegyně Jana Plodková. Té podobné dotazy v lockdownu rozhodně nechyběly.

reklama

Herečka Veronika Khek Kubařová oslavila první červnový den 34. narozeniny. Lidé ji mívají spojenou s rolemi princezen, ale dokáže být i pořádná dračice. Poslední dobou ji ale trápí jistá věc. Všichni se zajímají, kdy bude mít děti: „Je pravda, že nemám žádné potravinové alergie, ale začínám mít alergii na tuhle otázku, která mi způsobuje stejné projevy, jako když někoho štípne vosa nebo tak,“ řekla v lehké nadsázce v pořadu Showtime. 

Podle Veroniky Khek Kubařové ale tento typ otázek padá velmi často. „Každý má asi nějakou oblast otázek. Kdo je sám, toho se ptají: ‚Kdy si někoho najdeš?‘ Kdo nemá děti, dostává otázky: ‚Tak kdy je budeš mít?‘ Považuju to za tak intimní otázky, že už jsem se rozhodla na ně nijak neodpovídat,“ vysvětlila svůj postoj oblíbená herečka, která vystupuje také v Dejvickém divadle. Přiznala, že čím víc o tom mluvila, tím víc se jí lidé ptali a vytvářeli nějaké fabulace. „Takže už si to nechávám čistě jenom doma,“ dodala. 

Veronika Khek Kubařová se v pořadu Showtime svěřila, na jakou otázku má averzi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Veronika Khek Kubařová má alergii na dotaz na děti

Stejné otázky provázejí i její hereckou kolegyni Janu Plodkovou. Ta nedávno v pořadu Showtime přiznala, že tento druh otázek jí v pandemii koronaviru rozhodně nechyběl. Plodkovou dráždí ještě jeden typ dotazů novinářů: „Kdy bude svatba!?“ „Tahle otázka mi opravdu nechyběla,“ prozradila. Když se jí na ní někdo zeptá, má jednoduchou odpověď: „Nashledanou!“ a odchází. 

Dotaz na založení rodiny je velmi citlivá věc a opravdu, nikomu do toho nic není. Ani nejbližším přátelům, natož médiím. Proč se ale všichni neustále vyptávají? Možná si jen neuvědomují, že za tím může být i nějaký problém. „Cílem těch otázek opravdu není ublížit. Ti lidé se budou ptát pořád, vy je nezměníte. Jde spíš o to, jak na jejich otázky reagovat,“ vysvětlila psycholožka Kateřina Szabados. Ženy nabádá, aby daly dotyčnému uspokojivou odpověď a on se ptát přestane. Pokud nechtějí jít rovnou s pravdou ven, stačí podle ní říct: „Nevyptávej se mě na to dál,“ případně „Pobavíme se o tom někdy jindy, teď se na to necítím.“ Je nutné, aby dotyčný dal okolí jasnou instrukci, co má dělat. Ti lidé jsou ochotní se tím řídit. Ale tím, že dotyčný mlží, vyvolávají ještě větší zvědavost okolí. 

Miluše Bittnerová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Miluše Bittnerová o těhotenství po čtyřicítce. Na chvíli skončila na vozíku

Petra Hřebíčková s partnerem Matějem Dadákem

Petra Hřebíčková o těhotenství: Tvrdili, že nebudu mít děti. Pomohl až šaman

reklama

Související témata: Veronika Khek Kubařová , mateřství , rodina , děti , těhotenství , Jana Plodková

reklama

Přečtěte si také

reklama