Celebrity

15. dubna 2021 06:05

Petra Kloidová

Miluše Bittnerová o těhotenství po čtyřicítce. Na chvíli skončila na vozíku

Herečka Miluše Bittnerová se ve dvaačtyřiceti stala poprvé matkou. „Kdybych měla dítě v osmnácti nebo i ve třiceti, neužila bych si ho,“ říká rozhodně o své životní volbě. Teď je šťastná s dcerou Betynkou, na těhotenství ale ráda nevzpomíná.

Sympatická herečka připomínající Marylin Monroe se před několika lety rozvedla, aby mohla potkat životního partnera Rendu. S tím se v jednačtyřiceti rozhodla založit rodinu. Těhotenství přišlo nečekaně rychle, ale herečka během něj stihla dokonce i velice netradiční svatbu.

Pompézní svatba za tři tisíce korun

„Svatba byla monumentální a pompézní. Všichni čtyři, kdo jsme tam byli, na ni budeme vzpomínat. Bylo to dva dny před plánovaným porodem. Měli jsme už všechno připraveno, postýlka smontovaná, už jsme nevěděli, co dělat, tak jsme si řekli, že zajedeme do Mělníka a tam se vezmeme. Renda vzal svoji bývalou přítelkyni, aby mu šla za svědka. Já jsem volala svému bývalému manželovi, ale ten se na mě vykašlal, že je v práci, tak jsem zavolala svojí kamarádce. Vzali jsme se bez prstýnků, ale kytku jsem měla a byla jsem na vozíku. Všem jsem zakázala fotit. Měli jsme ale excelentní oběd, na pumpě jsme si dali husičku se zelím a knedlíkem. A abyste věděli, svatba se dá udělat za 3 200 Kč,“ šokovala Honzu Dědka Miluše Bittnerová v jeho televizní show 7 pádů Honzy Dědka.

SABINA LAURINOVÁ O TĚHOTENSTVÍ: NIKDY NENÍ POZDĚ. NEZTRÁCEJTE NADĚJI!

Těhotenství není to nejkrásnější období pro ženu

Záhy po svatbě porodila své první dítě, dceru Alžbětu. Na těhotenství po čtyřicítce ale nevzpomíná jako na nejšťastnější období svého života, jak se o něm často mluví. „Těhotenství jsem si moc neužila, mně odešlo koleno. Zkusila jsem si, jaké to je na invalidním vozíku, a zjistila jsem, že po Praze se nikam nedostaneš. Ale mateřství si užívám, to je nejvíc. Teď můžu říct, že je mi líto, že jsem neměla dítě dřív, možná bych jich měla víc,“ uvažuje.

Nikdy však nebyla ženou, která by se rozplývala nad kočárkem nebo by jí extrémně tikaly biologické hodiny. „Spousta ženských mi říkala, že by to v tomhle věku nezvládly a samy měly děti v osmnácti. To je hezký, ale já bych byla v takovém věku nešťastná, že nikam nemohu jít. To samé bych cítila asi i ve třiceti. Chtěla jsem cestovat, hrát divadlo a chodit na párty. To dítě bych si neužila. Teď jsem s Betynkou opravdu šťastná,“ prozradila herečka v rozhovoru pro iDnes.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.