zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Miluše Bittnerová o těhotenství po čtyřicítce. Na chvíli skončila na vozíku

Miluše Bittnerová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka
Autor: profimedia Miluše Bittnerová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka
Lenka Nováková , Vydáno: 15.04.2021
Herečka Miluše Bittnerová se ve dvaačtyřiceti stala poprvé matkou. „Kdybych měla dítě v osmnácti nebo i ve třiceti, neužila bych si ho,“ říká rozhodně o své životní volbě. Teď je šťastná s dcerou Betynkou, na těhotenství ale ráda nevzpomíná.

reklama

Sympatická herečka připomínající Marylin Monroe se před několika lety rozvedla, aby mohla potkat životního partnera Rendu. S tím se v jednačtyřiceti rozhodla založit rodinu. Těhotenství přišlo nečekaně rychle, ale herečka během něj stihla dokonce i velice netradiční svatbu.

Pompézní svatba za tři tisíce korun

„Svatba byla monumentální a pompézní. Všichni čtyři, kdo jsme tam byli, na ni budeme vzpomínat. Bylo to dva dny před plánovaným porodem. Měli jsme už všechno připraveno, postýlka smontovaná, už jsme nevěděli, co dělat, tak jsme si řekli, že zajedeme do Mělníka a tam se vezmeme. Renda vzal svoji bývalou přítelkyni, aby mu šla za svědka. Já jsem volala svému bývalému manželovi, ale ten se na mě vykašlal, že je v práci, tak jsem zavolala svojí kamarádce. Vzali jsme se bez prstýnků, ale kytku jsem měla a byla jsem na vozíku. Všem jsem zakázala fotit. Měli jsme ale excelentní oběd, na pumpě jsme si dali husičku se zelím a knedlíkem. A abyste věděli, svatba se dá udělat za 3 200 Kč,“ šokovala Honzu Dědka Miluše Bittnerová v jeho televizní show 7 pádů Honzy Dědka.

SABINA LAURINOVÁ O TĚHOTENSTVÍ: NIKDY NENÍ POZDĚ. NEZTRÁCEJTE NADĚJI!

Miluše Bittnerová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka
Autor: FTV Prima Miluše Bittnerová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Těhotenství není to nejkrásnější období pro ženu

Záhy po svatbě porodila své první dítě, dceru Alžbětu. Na těhotenství po čtyřicítce ale nevzpomíná jako na nejšťastnější období svého života, jak se o něm často mluví. „Těhotenství jsem si moc neužila, mně odešlo koleno. Zkusila jsem si, jaké to je na invalidním vozíku, a zjistila jsem, že po Praze se nikam nedostaneš. Ale mateřství si užívám, to je nejvíc. Teď můžu říct, že je mi líto, že jsem neměla dítě dřív, možná bych jich měla víc,“ uvažuje.

Nikdy však nebyla ženou, která by se rozplývala nad kočárkem nebo by jí extrémně tikaly biologické hodiny. „Spousta ženských mi říkala, že by to v tomhle věku nezvládly a samy měly děti v osmnácti. To je hezký, ale já bych byla v takovém věku nešťastná, že nikam nemohu jít. To samé bych cítila asi i ve třiceti. Chtěla jsem cestovat, hrát divadlo a chodit na párty. To dítě bych si neužila. Teď jsem s Betynkou opravdu šťastná,“ prozradila herečka v rozhovoru pro iDnes.

Vendula Pizingerová se svým mužem Josefem, se kterým ročního Josífka.

Vendula Pizingerová přiznala: Jsem unavená, je to náročná mateřská. Co ji tak zmáhá?

 

Herečka Kristýna Leichtová má dvě dcery. Druhou rodila doma.

Kristýna Leichtová: Kritika za domácí porod se mě nedotkla. Věděla jsem, co dělám

 

Veronika Kašáková je statečná bojovnice. Společně se synem zápasí s jeho vážnou metabolickou poruchou.

Smutná Kašáková: Kojení je boj. Syn nikdy neochutná normální jídlo, jen tři potraviny

reklama

Související témata: Miluše Bittnerová , těhotenství , svatba

reklama

Přečtěte si také

reklama