zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Co vás čeká a nemine?

Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopu
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Sabina Laurinová o těhotenství: Nikdy není pozdě. Neztrácejte naději!

David Laštovka , Vydáno: 26.03.2021
Tak tohle by čekal asi málokdo. Sabina Laurinová rok před svými padesátými narozeninami čeká miminko! Nikoliv ovšem v osobním životě, ale v tom hereckém. Její televizní postava momentálně prožívá těhotenství v pokročilém věku. Co si o něm myslí Sabina Laurinová a jak prožívala to svoje?

reklama

Sabina Laurinová rok před svými padesátými narozeninami čeká miminko jako vrchní sestra Mery v seriálu Sestřičky. „Co se týče mě, myslím, že jsem si těhotenství a malé děti prožila v pravý čas. Ale když jsem svoji dějovou linku konzultovala se svým skvělým gynekologem, panem doktorem Homolou, překvapilo mě, jak běžné je těhotenství v tomto věku a jak časté jsou příběhy žen, které první měsíce těhotenství zaměnily za projevy menopauzy. A je také mnoho žen, které si v tomto věku dokážou těhotenství užít daleko lépe, protože už je nestresuje kariéra, mají odrostlé první děti a ještě spoustu energie díky životnímu nadhledu,“ míní herečka a matka dvou dcer.

Sabina Laurinová s dcerou Valentýnou a bývalým partnerem Josefem Vojtkem a jeho ženou
Autor: profimedia Sabina Laurinová s dcerou Valentýnou a bývalým partnerem Josefem Vojtkem a jeho ženou

Po prvním porodu se vracela do práce okamžitě

Prvorozenou Valentýnu, kterou má se zpěvákem Josefem Vojtkem přivedla na svět, když jí bylo třicet, Maju, jejímž otcem je stomatolog Karel Kameník, pak v šestatřiceti. „Čím je člověk starší, tím je možná trpělivější a má větší nadhled. Řekla bych, že při druhém dítěti už jsem byla vyzrálejší a snad i klidnější. Ale obě mateřství jsem si užila. Každé dítě je úplně jiné a to je na tom to zajímavé. Holčičkám jsem psala deník, což jsem převzala od své maminky. Vím přesně, co třeba první dva roky holky jedly, jakou dětskou kosmetiku používaly a co jsme třeba ten den zrovna dělaly,“ svěřila se Sabina. 

Sabina Laurinová s dcerami a se svými rodiči.
Autor: profimedia Sabina Laurinová s dcerami a se svými rodiči.

Zatímco po prvním porodu se musela vrátit do práce téměř okamžitě, po druhém si od své profese dala záměrně na čas pauzu. „S Valentýnkou jsem točila už během šestinedělí. Měla jsem smlouvu, kterou jsem musela dodržet. S druhou dcerou jsem práci vědomě na čas přerušila, abych si její miminkovské období užila, ale také abych byla oběma holkám užitečná a měla na ně čas,“ prozradila herečka. 

Na to, že si po dvou dětech udržela štíhlou postavu, má jednoduchý recept. Ráda plave a každý den cvičí oblíbenou sestavu, která posiluje břišní svaly, ruce a prsa. „Asi je to ale i trochu v genech, protože hned po porodu šla kila sama dolů. V kondici mě jinak udržuje také moje práce,“ dodala s úsměvem Sabina Laurinová.

Sabina Laurinová jako Mery

Mezi dvěma muži jsem se rozhodovala naposledy v sedmi letech, tvrdí Sabina Laurinová alias Mery

Veronika Kašáková je statečná bojovnice. Společně se synem zápasí s jeho vážnou metabolickou poruchou.

Smutná Kašáková: Kojení je boj. Syn nikdy neochutná normální jídlo, jen tři potraviny

reklama

Související témata: Sabina Laurinová , těhotenství , seriál sestřičky , sestřičky online

reklama

Přečtěte si také

reklama