Celebrity

27. července 2021 06:00

Petra Kloidová

Veronika Khek Kubařová se zamilovala na natáčení: Je tak inspirativní!

Nejen z partnerské lásky živ je člověk. Veronika Khek Kubařová ukončila natáčení nového seriálu Hvězdy nad hlavou, kde našla novou kamarádku, která je pro ni zdrojem inspirace. Koho potkala?

Herečka Veronika Khek Kubařová první měsíce v roce 2020 prožívala v osamocení na chalupě s manželem a režisérem Pavlem Khekem. Přiznala, že to nebylo lehké období ani pro její manželství. „Domnívám se, že v poslední době došlo k velké vztahové písemce, kostlivci vypadali ze skříní, emoce se roztočily v našich obydlích, ale myslím si, že to s sebou přineslo i určitou katarzi. Pociťuji zkrátka vděk za to, že se máme,“ prozradila.

Natáčení seriálu Hvězdy nad hlavou a nová kamarádka

Už během května v roce 2020 se naštěstí vrhla na natáčení seriálu Hvězdy nad hlavou. Televizní seriál se točil na venkově ve středních Čechách, což Veronice Khek Kubařové zcela vyhovovalo, protože sama na venkově vyrůstala a ráda se tam vrací. Hlavní roli v seriálu ztvární Tereza Kostková, jež si zahrála veterinářku. Kostková nedávno s noblesou oslavila pětačtyřicátiny, je známá svou jižanskou elegancí, kterou podědila po předcích, stejně jako vysokou inteligencí.

Není se tedy čemu divit, že Tereza Kostková Veronice během natáčení zcela učarovala. Podle Kubařové se hodně sblížily a jsou spolu v kontaktu i po dotočení seriálu.

„Ona je tak inspirativní bytost jako žena, zvládá spoustu věcí, je právě pořád pozitivní, dokáže přijímat kritiku, dokáže reagovat na změny v natáčecím plánu. Ona tam fakt byla pořád, protože má hlavní roli, a pořád byla veselá,“ básní o herečce Veronika.

Plán B: Veronika Khek Kubařová jako učitelka

Čtyřiatřicetiletá herečka dostávala role princezen už na začátku své kariéry, takže o takzvaném „plánu B“ nemusela moc přemýšlet. Pokud by něco takového muselo nastat, nejspíše by zvolila pedagogiku, jelikož pochází z učitelské rodiny. Na tu sázela už během přijímaček. „Měla jsem variantu, že bych šla na pedagogickou fakultu se zaměřením na dramatickou výchovu, kdybych nebyla přijatá na konzervatoř. Byla to taková alternativa mého povolání,“ prozradila.

V novém seriálu si roli učitelky vyzkoušela na vlastní kůži a už teď ví, že to rozhodně není lehké povolání. „Moje postava paní učitelky ve Hvězdách nad hlavou má deváťáky, takže ta masa puberťáků přede mnou, když jsem stála u tabule, vzbuzovala respekt a nebylo to vůbec jednoduchý,“ vzpomíná herečka na natáčení seriálu.

Hvězdy nad hlavou budete moci sledovat už na podzim na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.