Celebrity

25. března 2021 06:01

Petra Kloidová

Veronika Khek Kubařová o manželské krizi: V karanténě vypadali kostlivci

Veronika Khek Kubařová je sympatickou představitelkou princezen a milých hereckých charakterů. I ona ale nemá na růžích ustláno a v době první karantény musela s manželem řešit problémy. Takzvané kostlivce ve skříni ale bere jako součást manželství a posilnění vztahu.

Herečka s milým úsměvem pochází z Rakovníka a příroda je jí tak dost blízká. „Prázdniny jsem trávila u své babičky na Vysočině, měla králíky, husy, slepice, krůty. Na zahradě občas byly hromádky. A ty, když byly suché, byl to dobrý materiál pro to udělat přestřelku,“ přiznala se půvabná herečka ke zvláštní dětské hře s tím, že jí nic zvířecího není cizí. „Miluju vůni hnoje, je to divný, ale mám to ráda. Vyrůstala jsem na konci města v Rakovníku a kousek od nás byla oblast s kravínem a jednou za čas, když se dobře otočil vítr, přišla vůně hnoje. A pamatuju si, jak jsme jednou stáli se spolužáky venku před konzervatoří, a kolem projel traktor s kobylinci. Nevím, kde se vzal v centru Prahy, ale zaválo to tam a já se rozzářila nad vůní domova,“ doplnila hvězda filmu Ženy v běhu.

Život v Praze a plánování miminka v pandemii

V Praze si Veronika našla angažmá i manžela. Už šest let je provdaná za divadelního režiséra Pavla Kheka. A tak logicky přicházejí otázky na založení rodiny. „Jednou jsem si vzala na premiéru přiléhavé šaty a měla jsem nafouklé břicho. A je neuvěřitelný, co se spustilo za humbuk. Lidi mi psali, gratulovali. Po čase mě potkávali a ptali se, kde mám to dítě. Jsem vystavovaná různým domněnkám. Těším se na děti. Chci dítě, jasně. Ale jestli bude dřív dítě nebo další premiéra, to se uvidí. Mám pocit letos, že diář je sprosté slovo. Premiéra i miminko jsou ve hvězdách,“ konstatovala Khek Kubařová.

Problémy kvůli tanečníkovi, ale i kostlivci ve skříni

Manželství přežilo dokonce i účast a výhru herečky v taneční show, ale úplně růžové to podle Kubařové také nebylo. Manžel trochu žárlil na jejího tanečního partnera. „Už toho měl dost, té mé pozornosti směrem k Dominikovi. Vždyť já několik měsíců mluvila jen o tom, co mi Dominik řekl, a že mi třeba poradil, abych si koupila nový telefon, protože ten nový už dosluhuje," vzpomíná.

Veronika Khek Kubařová už skoro rok kvůli pandemii nepracuje, místo brigády ale vzala manžela a odstěhovali se na dva a půl měsíce do hor. Karanténa výrazně prověřila jejich vztah, podle herečky bylo v jejich manželství pár nevyřčených věcí, které se musely vyřešit.

„Domnívám se, že v poslední době došlo k velké vztahové písemce, kostlivci vypadali ze skříní, emoce se roztočily v našich obydlích, ale myslím si, že to s sebou přineslo i určitou katarzi. Pociťuji zkrátka vděk za to, že se máme,“ prozradila.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.