Zpěvačka Rihanna je poprvé těhotná. Pochlubila se bříškem i slavným partnerem

Rihanna čeká první dítě

Zpěvačka s barbadoskými kořeny Rihanna oznámila radostnou zprávu. Se svým partnerem, raperem A$AP Rockym, čeká svého prvního potomka. Na procházce zasněženým New Yorkem po boku slavného přítele jen zářila.

Poslední dobou mohli fanoušci slavnou barbadosko-americkou zpěvačku Rihannu vidět jen v neforemném a over-sized oblečení. Dlouho se proto spekulovalo, zda by třiatřicetiletá exotická kráska nemohla být se svým stejně starým partnerem a raperem Rakimem Mayersem, vystupujícím pod přezdívkou A$AP Rocky, těhotná.

Že je v očekávání, mohli fanoušci zjistit díky fotografiím, na nichž odhodila všechny tajnosti i tričko a během procházky zasněženým New Yorkem ukázala holé těhotenské bříško vykukující z kabátu. Na snímcích vedle svého slavného partnera přímo září štěstím a není pochyb o tom, že mají hrdličky z velké novinky obrovskou radost.

Šťastní jsou budoucí rodiče i dědeček

Úspěšná zpěvačka dala touhu mít v budoucnu dítě najevo již před třemi lety na plese v New Yorku. Raper pak o rodičovství i zamilovanosti promluvil loni. „Myslím si, že když je ta pravá, poznáte to. A ona je tou pravou. Je to láska mého života,“ rozplýval se nad svou přítelkyní zamilovaný hudebník a zmínil, že už se moc těší na to, až bude skvělým otcem pro své dítě.

Ani jeden z nich nyní s oficiálním vyjádřením zatím nepřišel. Kdo však na zprávu reagoval veřejně, byl otec Rihanny Ronald Fenty, který byl z očekávaného vnoučete vyloženě nadšený. „Jsem z toho u vytržení. Abych byl upřímný, dozvěděl jsem se to teprve včera, ale posledních pět let neustále někdo říkal, že je těhotná,“ poznamenal pro deník The Sun. „Zavolala mi a řekla, že má pro mě dobré zprávy. Automaticky jsem věděl, o co jde. Mám už dva vnuky, takže bych tentokrát chtěl vnučku,“ dodal brzy trojnásobný dědeček.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.