Zpěvačka Rihanna je poprvé těhotná. Pochlubila se bříškem i slavným partnerem

Zpěvačka s barbadoskými kořeny Rihanna oznámila radostnou zprávu. Se svým partnerem, raperem A$AP Rockym, čeká svého prvního potomka. Na procházce zasněženým New Yorkem po boku slavného přítele jen zářila.

Poslední dobou mohli fanoušci slavnou barbadosko-americkou zpěvačku Rihannu vidět jen v neforemném a over-sized oblečení. Dlouho se proto spekulovalo, zda by třiatřicetiletá exotická kráska nemohla být se svým stejně starým partnerem a raperem Rakimem Mayersem, vystupujícím pod přezdívkou A$AP Rocky, těhotná.

Že je v očekávání, mohli fanoušci zjistit díky fotografiím, na nichž odhodila všechny tajnosti i tričko a během procházky zasněženým New Yorkem ukázala holé těhotenské bříško vykukující z kabátu. Na snímcích vedle svého slavného partnera přímo září štěstím a není pochyb o tom, že mají hrdličky z velké novinky obrovskou radost.

Šťastní jsou budoucí rodiče i dědeček

Úspěšná zpěvačka dala touhu mít v budoucnu dítě najevo již před třemi lety na plese v New Yorku. Raper pak o rodičovství i zamilovanosti promluvil loni. „Myslím si, že když je ta pravá, poznáte to. A ona je tou pravou. Je to láska mého života,“ rozplýval se nad svou přítelkyní zamilovaný hudebník a zmínil, že už se moc těší na to, až bude skvělým otcem pro své dítě.

Ani jeden z nich nyní s oficiálním vyjádřením zatím nepřišel. Kdo však na zprávu reagoval veřejně, byl otec Rihanny Ronald Fenty, který byl z očekávaného vnoučete vyloženě nadšený. „Jsem z toho u vytržení. Abych byl upřímný, dozvěděl jsem se to teprve včera, ale posledních pět let neustále někdo říkal, že je těhotná,“ poznamenal pro deník The Sun. „Zavolala mi a řekla, že má pro mě dobré zprávy. Automaticky jsem věděl, o co jde. Mám už dva vnuky, takže bych tentokrát chtěl vnučku,“ dodal brzy trojnásobný dědeček.