Zpěvák Davide Mattioli: Covid mě málem zabil. Zkolaboval jsem a procitl v kaluži krve

Italský zpěvák Davide Mattioli, který nedávno zazářil v pořadu Prostřeno, si prožil chvíle hrůzy. Zničehonic se mu v noci udělalo špatně, zkolaboval, upadl do bezvědomí, z kterého se probral až po několika hodinách.

„Probudil jsem se v kaluži krve, s vysokými horečkami a nemohl se hnout. Bolelo mě celé tělo, točila se mi hlava, byl jsem úplně bez síly. Pociťoval jsem totální bezmoc a myslel si, že umřu. Byl jsem doma sám, takže nebyl nikdo, kdo by mi mohl pomoci. Přišlo mi jako věčnost, než jsem se dokázal doplazit k telefonu a zavolat si záchranku,“ popsal zpěvák s tím, že pokud by dopadl jen o metr vedle, mohl se poranit o velké skleněné zrcadlo a v bezvědomí vykrvácet.

Covid-19 je skutečně peklo, žádná chřipka nebo angína

Až v nemocnici zjistil, že na vině je koronavirus. „Udělali mi test na covid-19, který byl pozitivní. Několik dní jsem měl čtyřicítky horečky, které nešly srazit dolů. Tak špatně mi nikdy v životě nebylo. Kdo si myslí, že tohle je obyčejná chřipka nebo angína, nemá pravdu. Tahle nemoc je skutečné peklo,“ uvedl Davide Mattioli.

Dnes už je v domácím léčení, ale s následky koronaviru se stále pere. „Zhoršil se mi zrak, strašně špatně vidím. Pořád se mi točí hlava, když udělám pár kroků, zadýchávám se. Je to náročné i po psychické stránce. V mé rodné Itálii už na covid zemřela spousta kamarádů… I daleko mladších, než jsem já. Navíc jak je vidět, člověk se může nakazit, i když je maximálně opatrný a nikam nechodí. Já jsem byl celou dobu jenom doma, jezdil pouze na nákupy, samozřejmě v ochranných pomůckách a stejně jsem to chytil,“ uzavřel zpěvák, který se v Česku proslavil s triem Damichi, ve kterém působí i Michal David.

Sdílejte článek
Štítky Itálie Davide Mattioli Michal David Česko koronavirus COVID-19

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.