zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zuzana Bydžovská: Etzlerovi nevěru s kolegyní dodnes neodpustila. Nenávist trvá!

David Laštovka , Vydáno: 05.08.2021
Herečka Zuzana Bydžovská, která v říjnu oslaví šedesáté narozeniny, v sobě dlouhá léta nosí velkou křivdu. A jak už to tak bývá, je v tom chlap. Láska jejího života, herec Miroslav Etzler, s nímž má syna Kristiána, ji podvedl s kolegyní Vilmou Cibulkovou. Odešel od nich a už se neukázal.

reklama

Zuzana Bydžovská měla na muže celý život smůlu. Do každého vztahu šla naplno, ale pokaždé tvrdě narazila. První vážný vztah prožila s grafikem Jaroslavem Pružincem, s nímž má dceru Doru. Místo očekávané svatby, však přišel nečekaný rozchod.

Miroslav Etzler odešel za kolegyní Vilmou Cibulkovou

Spálila se i podruhé, když se zamilovala do herce Miroslava Etzlera. Jejich láska byla velmi vášnivá. Narodil se jim syn Kristián a všechno se zdálo být zalité sluncem. Herečka byla v sedmém nebi a bláhově se domnívala, že konečně našla toho pravého, s nímž zažije plnohodnotný rodinný život se vším všudy. Idylka ovšem netrvala dlouho. Etzler se zakoukal do kolegyně Vilmy Cibulkové a bylo vymalováno. Sbalil se a Zuzanu i s malým synkem nechal na holičkách. Byl to pro ni šok, z kterého se dlouho nemohla vzpamatovat. Takovou zradu nečekala a rozhodla se mstít. Dokonce mařila i soudem uznané setkávání otce se synem.

"Jsem samá vráska, proto se nerada fotím," přiznala Zuzana Bydžovská.
Autor: profimedia "Jsem samá vráska, proto se nerada fotím," přiznala Zuzana Bydžovská.

Podraz od muže, kterého milovala nade vše, v jejím životě znamenal zlomový moment. Od té chvíle zůstala sama a žádného jiného už si přes práh domu nepustila. Že se Etzler s Cibulkovou nakonec stejně rozešel, pro ni nebylo útěchou. Zklamání nevyprchalo ani po dlouhých letech a odpuštění se nekonalo... Kristián, který je dnes už dospělý, se postavil na maminčinu stranu a zájem o svého otce absolutně nejeví. Vrací mu to, jak se k němu zachoval v době, kdy ho jako dítě potřeboval nejvíce. „S Kristiánem se to už nikdy nespraví. Je to velká vnitřní bolest. Narodil se z velké lásky a doufám, že bude šťastný,“ povzdechl si v jednom z rozhovorů Etzler. 

Věk osvobozuje, u herečky stačí, když chodí čistá, tvrdí Bydžovská

Zuzana má svůj svět a názory, které jdou tak trochu proti proudu. Tvrdí, že se neztotožňuje s tím, že má herečka za všech okolností reprezentovat svým zjevem, neboť stačí, když chodí čistá. A domnívá se také, že věk osvobozuje. „Tvrdil to moudrý pán, který mě učil latinu. Že když zestárnete a opustí vás chtíč, najdete svobodu. Přirozené stárnutí je vlastně milosrdné. Člověk už umí oddělit podstatné věci od nepodstatných. Já třeba v pubertě hrozně toužila po drahém oblečení a teď? Stačí mi pohodlné větší boty. Tělo se mírně rozpadá, je dobré, dokud se na ně člověk může spolehnout. A jinak vlastně pořád poznává, co je v životě opravdu důležité. Když třeba zažíváme pubertu vlastních dětí, nejvíce pomáhá, když si vzpomeneme sami na sebe v jejich věku. To osvobozuje,“ míní Bydžovská.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ten svetr si nesvlíkej - upoutávka

Jak jí to slušelo, když jí bylo devatenáct let, se můžete podívat ve čtvrtek 5. 8. ve filmu Ten svetr si nesvlíkej, který od 20:00 vysílá Prima MAX, případně o den později ve 22:00 na TV Prima. 

David Koller, Miroslav Etzler a Petr Janda.

Den otců: Tihle měli dítě po padesátce. Kdo si rodičovství užívá a komu dává zabrat?

reklama

Související témata: Zuzana Bydžovská , Miroslav Etzler , Vilma Cibulková , Ten svetr si nesvlíkej

reklama

Přečtěte si také

reklama