Zuzana Bydžovská: Etzlerovi nevěru s kolegyní dodnes neodpustila. Nenávist trvá!

Herečka Zuzana Bydžovská, která v říjnu oslaví šedesáté narozeniny, v sobě dlouhá léta nosí velkou křivdu. A jak už to tak bývá, je v tom chlap. Láska jejího života, herec Miroslav Etzler, s nímž má syna Kristiána, ji podvedl s kolegyní Vilmou Cibulkovou. Odešel od nich a už se neukázal.

Zuzana Bydžovská měla na muže celý život smůlu. Do každého vztahu šla naplno, ale pokaždé tvrdě narazila. První vážný vztah prožila s grafikem Jaroslavem Pružincem, s nímž má dceru Doru. Místo očekávané svatby, však přišel nečekaný rozchod.

Miroslav Etzler odešel za kolegyní Vilmou Cibulkovou

Spálila se i podruhé, když se zamilovala do herce Miroslava Etzlera. Jejich láska byla velmi vášnivá. Narodil se jim syn Kristián a všechno se zdálo být zalité sluncem. Herečka byla v sedmém nebi a bláhově se domnívala, že konečně našla toho pravého, s nímž zažije plnohodnotný rodinný život se vším všudy. Idylka ovšem netrvala dlouho. Etzler se zakoukal do kolegyně Vilmy Cibulkové a bylo vymalováno. Sbalil se a Zuzanu i s malým synkem nechal na holičkách. Byl to pro ni šok, z kterého se dlouho nemohla vzpamatovat. Takovou zradu nečekala a rozhodla se mstít. Dokonce mařila i soudem uznané setkávání otce se synem.

Podraz od muže, kterého milovala nade vše, v jejím životě znamenal zlomový moment. Od té chvíle zůstala sama a žádného jiného už si přes práh domu nepustila. Že se Etzler s Cibulkovou nakonec stejně rozešel, pro ni nebylo útěchou. Zklamání nevyprchalo ani po dlouhých letech a odpuštění se nekonalo... Kristián, který je dnes už dospělý, se postavil na maminčinu stranu a zájem o svého otce absolutně nejeví. Vrací mu to, jak se k němu zachoval v době, kdy ho jako dítě potřeboval nejvíce. „S Kristiánem se to už nikdy nespraví. Je to velká vnitřní bolest. Narodil se z velké lásky a doufám, že bude šťastný,“ povzdechl si v jednom z rozhovorů Etzler.

Věk osvobozuje, u herečky stačí, když chodí čistá, tvrdí Bydžovská

Zuzana má svůj svět a názory, které jdou tak trochu proti proudu. Tvrdí, že se neztotožňuje s tím, že má herečka za všech okolností reprezentovat svým zjevem, neboť stačí, když chodí čistá. A domnívá se také, že věk osvobozuje. „Tvrdil to moudrý pán, který mě učil latinu. Že když zestárnete a opustí vás chtíč, najdete svobodu. Přirozené stárnutí je vlastně milosrdné. Člověk už umí oddělit podstatné věci od nepodstatných. Já třeba v pubertě hrozně toužila po drahém oblečení a teď? Stačí mi pohodlné větší boty. Tělo se mírně rozpadá, je dobré, dokud se na ně člověk může spolehnout. A jinak vlastně pořád poznává, co je v životě opravdu důležité. Když třeba zažíváme pubertu vlastních dětí, nejvíce pomáhá, když si vzpomeneme sami na sebe v jejich věku. To osvobozuje,“ míní Bydžovská.

Jak jí to slušelo, když jí bylo devatenáct let, se můžete podívat ve čtvrtek 5. 8. ve filmu Ten svetr si nesvlíkej, který od 20:00 vysílá Prima MAX, případně o den později ve 22:00 na TV Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.