Celebrity

15. února 2021 17:18

Gabriela Kolinová

Zuzana Čaputová sdílela zamilovanou fotku s partnerem. Na internetu vzbudila rozruch

Máme za sebou víkend plný romantiky, kdy zamilované páry sdílely na sociálních sítích své štěstí. Květiny, čokoládové pralinky nebo fotografie, na kterých jsou milenci v objetí. Stejný snímek zveřejnila i slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. A na internetu sklidila velký úspěch. Profil slovenské prezidentky sleduje i herečka Jennifer Aniston, nedávno sdílela její fotografii ve svém příběhu.

Prezidentka Slovenské republiky Zuzana Čaputová si svoje soukromí střeží a snímky z osobního života nesdílí příliš často. Poté, co se rozvedla s manželem Ivanem, ji lidé nějakou dobu vídali s fotografem a umělcem Petrem Konečným. Doprovázel ji i během prezidentské kampaně. Čaputová loni přiznala, že s partnerem procházejí těžkým obdobím, které neustáli a rozešli se.

V současné chvíli se po boku půvabné političky objevuje Juraj Rizman, bývalý šéf slovenské pobočky Greenpeace a poradce místopředsedy parlamentu Jiřího Šeliga. A vypadá to, že prezidentka je opět zamilovaná. „Pěkného Valentýna vám přejeme,“ vzkázala prostřednictvím černobílé fotografie.

Čaputová se zná s Rizmanem pracovně již třináct let. Pomáhal jí v kauze pezinské skládky a pak byli spolu v občanském sdružení Via iuris. Když se stala prezidentkou, byl jedním z jejích poradců v oblasti životního prostředí. Ve chvíli, kdy spolu začali chodit, dal výpověď a nyní pracuje v kanceláři místopředsedy parlamentu Juraje Šeligy.

Slovenská prezidentka je rozvedená. Z předchozího manželství má dvě dcery.

Zuzana Čaputová patří k velmi oblíbeným političkám. Na svém Instagramu má přes 350 tisíc sledujících. Nedávno její fotku dokonce sdílela americká herečka Jennifer Aniston.

Sdílejte článek
Štítky Slovensko Instagram Valentýn Greenpeace Zuzana Čaputová Juraj Rizman prezidentka Slovenska Internet Jennifer Anistonová Petr Konečný VIA IURIS

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.