Bolek Polívka vám řekne vtip o Čechovi v Brně. Podívejte se na rozhovor

Herec Bolek Polívka je možná jedním z nejslavnějších rodáků z Valašska. V seriálu Černé vdovy hraje policistu Olina z Brna, který svůj původ při vyšetřování v Praze dostává pořádně sežrat. Jak se mu s nevraživostí Čech a Moravy pracovalo během natáčení? Podívejte se na rozhovor.

Osmidílný seriál natočený podle úspěšné finské verze slaví u českých diváků úspěch. Černé vdovy, trojice kamarádek, které se rozhodly zbavit vlastních manželů, jsou v podání Jitky Čvančarové, Jany Plodkové a Lucii Siposové podle televizního publika zkrátka neodolatelné.

Jednu z vedlejších rolí si zahrál Bolek Polívka. Jako Olin Nekula, kriminální vyšetřovatel z Brna, se dostává první na místo činu. A už na začátku vyšetřování si je jistý, že o nehodu se rozhodně nejedná.

Olin je na nějakou dobu odvolán do Prahy, aby zde vyšetřil vraždu třech manželů. Bolek Polívka se tak jako Olin dostává do hlavního města. Svůj brněnský původ nezapře ani vizuálně, což je voda na mlýn novým kolegům a nadřízeným v Praze. O Brně slyší Olin v podstatě neustále.

Bolek Polívka bere vtípky na téma Praha vs. Brno s humorem. Líbí se mu dělat si legraci z obou stranách. I tak si ale během rozhovoru neodpustil jeden vtip.

Podívejte se:

Sledujte Černé vdovy každou neděli na Primě ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.