Čeká seriál Černé vdovy pokračování?

V neděli 7. dubna jste mohli vidět poslední epizodu seriálu Černé vdovy. Ty si můžete stále pustit v našem online archivu iPrima.cz. Seriál Černé vdovy u diváků slavily obrovský úspěch. Bude pokračování seriálu?

Osmidílná série skončila a otázkou je, co bude dál. „Většina diváků se mě ptá na pokračování. Přivítali by klidně i výraznější vyhraněnost žánru, gurmetsky řečeno – ostřejší, prosím,“ vyzrazuje dotazy fanoušků Jitka Čvančarová. Pozadu nezůstávají ani její kolegyně. „Na seriál jsem dostala jen pozitivní reakce a vcelku jich bylo dost. Uvidíme, v jakém rámci, a zda vůbec, by se druhá série měla nést. Je to otevřené, a když nás to bude bavit, půjdeme do toho,“ záhadně prozrazuje Jana Plodková, pro kterou bylo natáčení Černých vdov příjemným zážitkem, okořeněným zábavnou atmosférou.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE VIDĚT ONLINE

To Lucia Siposová byla o reakce diváků lehce ochuzena. „Na Slovensku se seriál vysílal na Prima LOVE někdy pozdě večer, ale je pravda, že jednu krásnou reakci mám. Volal mi můj bratranec, že viděl jeden díl, a bavil se tak neskutečně, že prý se na seriál musí podívat od začátku. Musím dodat, že nikdy mi rodina kvůli žádné jiné roli nevolala a nechválila mě,“ prozrazuje slovenská kráska, která českou odezvu zažila až na moderování jedné akce. „Moderovala jsem v Tatrách jednu akci. Slováci jsou na mě zvyklí, ale všichni Češi se se mnou chtěli vyfotit,“ směje se Lucia. A stejně na tom jsou i zbylé dvě vdovy. Takový dopad na ně krimiseriál měl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.