Černé vdovy na pohřbu! Veronika je profesionální plačkou, vtipné melodrama začíná

Černé vdovy pokračují 4. dílem, který uvidíte v neděli na Primě, nebo ho můžete vidět už s předstihem. Věci se dávají do pohybu. Černé vdovy prožívají zájem médií na pohřbu jejich (ne)milovaných poloviček. Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Ve 4. dílu, který uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě, budete sledovat Černé vdovy oficiálně smutnit na pohřbu. Ten provází mediální zájem, který si speciálně Veronika, bývalá miss, užívá.

Pohřeb jejího manžela má pro ni samotnou nádech vystoupení, rozhodně ne smutku a žalu. Renata s Johanou její herecké číslo musí krotit. Ani Renata se nevyhnula extrému. Ačkoliv se tělo jejího manžela nenašlo, pod vlivem prychologa Erika se rozhodla rakev zakoupit, aby se její malá dcera mohla s tatínkem rozloučit a začít nový život.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE SLEDOVAT V ONLINE ARCHIVU

Po melodramatickém výstupu Veroniky na pohřbu ji její kamarádky pořádně seřvou. Veronika si chce vytvořit image Černé vdovy. Zároveň musí přijít na to, jak splatit manželovy dluhy a začít se živit sama. Pracovat se jí ale nechce, a tak ji její spolubydlící poradí zaměstnání nového tisíciletí.

Podívejte se na ukázku ze 4. dílu seriálu Černé vdovy. Jak vypadalo melodrama na pohřbu?

Co na Veroničin výstup říkají Černé vdovy?

Černé vdovy uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě nebo v online archivu.

Pokud chcete vidět další díl s předstihem, využijte naší novou službu iPrima Videopůjčovna:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.